„Verslo balsas“: Ar pabėgėliai pastatys ant kojų Lietuvos ekonomiką? (audio, video) (4)

Audrys Antanaitis, Rimvydas Jasinavičius, Domas Petrulis, Juozas Zykus | Alkas.lt nuotr.

Audrys Antanaitis, Rimvydas Jasinavičius, Domas Petrulis, Juozas Zykus | Alkas.lt nuotr.

Pabėgėlių antplūdis sudrebino senutę Europą. Pasididžiavimą savo humanizmu keičia realybė, kuri, pasirodo, yra gana šiurpi.

Milijonas atvykėlių nepažįsta ir dažnai nepripažįsta mūsų tvarkos, nelabai nori dirbti ir pagarbiai elgtis su mūsų moterimis. Tačiau ir šiandien tebelieka viltis, kad galbūt kažkada ateityje jie įsilies į Europos darbo rinką ir išjudins stagnuojančią ekonomiką.

Ar ši viltis pagrįsta?

Apie tai diskutuoja Regionų plėtros forumo vadovas prof. Rimvydas Jasinavičius, Seimo narys Domas Petrulis bei Metro sąjūdžio vadovas Juozas Zykus.

Kategorijos: Alko radijas, Politika ir ekonomika, Verslo balsas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

4 komentarai

  1. Pakirkšnutė:

    Nu jo, pabėgėliai tai jau nieko “nepastatys”.

  2. Žemyna:

    Ką tikrai žinau, tai tai, kad ANT BLAKSTIENŲ JAU PASTATĖ! Net narsusis Vidaus ministras tik su mumis narsus. O kai tik PERbėgelių reikalais šneka, tai vargšas kalba kaip drausmingas mokinukas…

  3. Manau, kad gera ideja siekiant sumazinti pabegeliu skaiciu yra nebesiulyti jiems pasalpu ir pinigu is oro. Negi ne tiesa, kad pabegeliu skaicius staiga pakilo, kai geroji Merkel pasiule visiems atvykti? Negi ne tiesa, kad dauguma pabegeliu visai ne moterys ir ne vaikai, ir visai ne pabegeliai, o tiesiog ekonominiai migrantai? Tai kas cia juos taip traukia? Butent social benefits! Manau, kad neapykanta, nacionalistiniai judejimai ir ju pastogiu deginimas tik pablogins situacija. Ko is tikruju reiketu, tai tiesiog ziurejimo i juos, kaip bet kuriuos kitus. Atvaziavai, tai dirbk, gerbk musu teise, kultura, religija ir galesi gyventi! Pasiaukojanciai keliaujanciu tikrai sumazes..
    http://independenttrader.org/immigrants-flooding-europe.html

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė