Tautinis jaunimas vėl kviečia į patriotines Vasario 16-osios eitynes! (nuotraukos, video) (39)

Vasario 16-osios eitynės Kaune | M. Patašiaus nuotr.

Vasario 16-osios eitynės Kaune | M. Patašiaus nuotr.

Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga (LTJ) vėl kviečia į kasmetines tradicines patriotines Vasario 16-osios eitynes Kauno miesto gatvėmis. Skelbiama, kad šis šventinis renginys prasidės vasario 16 d. 14:30 val. senosiose Kauno kapinėse (dab. Ramybės parke) sveikinimo kalbomis.

Iš ten pajudės ir šventinė eisena nusidrieksianti Kauno miesto gatvėmis iki pat senosios prezidentūros kiemelio, kuriame bus išreikšta pagarba pirmajam Lietuvos Prezidentui – Antanui Smetonai.

Eisenos rengėjai šių metų Vasario 16-osios eitynių obalsiu skelbia šūkį – „Lietuva yra mūsų!“.

„Sakome „Lietuva yra mūsų!“, – nes Lietuva yra vienintelė valstybė, kurioje lietuvių tauta yra šeimininkai. Mes reiškiame paramą tautinės valstybės krypčiai, užgimusiai 1918-ais metais. Tinkamai valdoma, laisva, nacionalinė valstybė gali suteikti geriausias sąlygas mūsų tautai skleistis, augti ir pasiekti pergales“, – sako vienas iš šventinių eitynių rengėjų LTJ Kauno skyriaus pirmininkas Tomas Skorupskis.

Vasario 16-osios eitynės 2013 m. | R. Garuolio nuotr.

Vasario 16-osios eitynės 2013 m. | R. Garuolio nuotr.

LTJS išplatintame pranešime žiniasklaidai jaunieji tautininkai rašo:  „Lietuva yra mūsų! Mes esame už tai, kad Lietuva prisijungtų prie pažangių Europos šalių, atsisakančių dalyvauti kelių kairiųjų politikų ambicijų žaidime, kurio auka – vakarietiškoji civilizacija. Mes nepritariame masinei imigracijai, kuri šiandien slepiasi už pabėgėlių termino. Mes raginame mūsų politikus nustoti vykdyti patarnaujančią politiką ir ginti mūsų piliečius, valstybę bei visuomenę nuo vieno didžiausių šiandienos iššūkių. Ginti savo tautą yra kiekvieno mūsų pareiga, ar kalbėsime apie tiesioginį nusikalstamumą dėl kultūrų skirtumo, ar apie ilgalaikę demografinę ir politinę žalą mūsų tautai. Mes to negalime leisti. Mes ginsimės.

Lietuva yra mūsų! Mes turime savo tautos didvyrius, kurie mums yra svarbūs ir kurių nekenčia bei juos bando sumenkinti buvę ir šiandienos bolševikai. Mes atsisakome žiūrėti į pasaulį per kitos tautos perspektyvą. Mes esame lietuviai, mūsų požiūris kyla iš mūsų kraujo ryšio, kurį sugėrė šventa Lietuvos žemė. Mūsų tautos didvyriai amžinai bus gyvi mūsų atsiminimuose ir mūsų vėliavose“.

Pasak T. Skorupskio šiemet Vasario 16-ąją LTS pagerbs Lietuvai nusipelniusius didvyrius, kuriuos, pasak jo, nepaliaujamai bando juodinti Lietuvos priešai: Juozą Ambrazevičių-Brazaitį, Kazį Škirpą, Joną Noreiką-Vėtrą, Adolfą Ramanauską-Vanagą, Antaną Baltūsį-Žvejį, Povilą Plechavičių.

Šventinės eisenos rengėjai kviečia visus norinčius prisidėti prie eisenos rengimo užpildyti anketą ir tapti Eisenos savanoriais.

LTJS nuotr.

LTJS nuotr.

2015-ųjų metų Vasario 16-osios eitynių vaizdai:

Žiųrėkite Alkas.lt parengtą vaizdo reportažą:

Žiūrėkite tautinių eitynių tiesioginės transliacijos vaizdo įrašą (Kas vyksta Kaune):

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Šventės, Vaizdai ir garsai, Vaizdai sielai, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė