Švediją sukrėtė pabėgėlių centre nužudyta darbuotoja (0)

sputniknews.com nuotr.

sputniknews.com nuotr.

Švedijos policija suėmė 15 metų paauglį migrantą, kuris, įtariama, nužudė pabėgėlių centro šalia Giotenbergo darbuotoją.

Buvo pranešta, kad 22 metų moteris, dirbusi paauglių skyriuje, dėl durtinės žaizdos ligoninėje mirė. Darbuotojos asmeniniai duomenys neskelbiami, tačiau internete jau skelbiama, kad tai – Aleksandra Mezer (Alexandra Mezher). Jos pusbrolis dienraščiui „Expressen“ sakė, kad ji buvo angelas, norintis daryti gera. Ji planavo mokytis socialinių mokslų srityje. Nužudytosios šeima pristatoma, kaip atvykusi iš Libano. 

Švedijos migracijos tarnyba pranešė, kad paskutiniu metų pabėgėlių centuose padvigubėjo smurtinių nusikaltimų.

„Tokie pranešimai darosi vis labiau ir labiau įprasti. Kai čia atvyko tiek daug pabėgėlių iš užsienio, mes susiduriame su vis daugiau panašių incidentų“, – sakė policijos atstovas Tomas Fuksborgas.

Tuo metu Nacionalinės policijos komisaras Danas Eliassonas pirmadienį paprašė papildomai skirti 4 100 pareigūnų ir pagalbinio personalo kovai su terorizmu, deportacijų vykdymui ir prieglobsčio prašytojų priežiūrai.

Praeitais metais į Švediją atvyko 150 tūkstančių migrantų. Išaugo atvykstančių vaikų ir paauglių be tėvų priežiūros. Per 2015 metus jų atvyko 33 tūkst. Tarp Europos Sąjungos šalių Švedija yra antra po Vokietijos tarp patraukliausių migrantams.

Šalis neseniai ėmėsi griežtinti sąlygas migrantams, kad būtų sumažintas atvykstančiųjų srautas.

A. Mezer | asmeninė nuotr.

A. Mezer | asmeninė nuotr.

 

Kategorijos: Naujienos, Pilietinė visuomenė, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė