Kokios pagrindinės Google kryptys vyraus 2016 metais? (1)

google

alkas.lt nuotr.

Interneto platybėse nuolat gimsta nauji interneto projektai, kuriasi naujos įmonės, o su jomis dar daugiau naujų ar dar labiau patobulintų interneto svetainių. Norint suvaldyti tokį spartų informacijos „gimstamumą“, o dar svarbiau  – nebūti „sutryptam“ šiame konkurencingame skaitmeninio marketingo ringe, reikia nuolat sekti vartotojų įpročius, o į pagalbą pasitelkti interneto rinkodaros teikiamas galimybes.

Taigi, jeigu savo verslo neįsivaizduojate be interneto pagalbos – štai kokiomis tendencijomis ir patarimais dalinasi ne vienos interneto svetainės įkūrėja bei interneto rinkodaros lektorė Evelina Tamulaitienė.

Svetainės privalės būti pritaikytos mobiliesiems įrenginiams

Dar 2015 m. Google įvedė naują algoritmą (Panda 4.2), kuris yra priešas tiems, kurie pagailėjo investicijų ir ignoravo savo vartotojų poreikius.

„Jeigu Jūsų e-parduotuvėje ar svetainėje apsilankęs asmuo vis dar vargsta artindamas bei tolindamas tekstą arba negali peržiūrėti patalpintos vaizdo medžiagos dėl mobiliąjam nepritaikytos programos, verta sunerimti“, – patirtimi dalinosi E. Tamulaitienė.

Tokiu atveju, šis algoritmas Jūsų svetainę atpažins kaip „brokuotą“ ir paieškos reitingai naršant mobiliuoju gali daugiau ar mažiau priartėti prie dugno.

Taigi, šie naujieji metai tik primena, kad tendencija naršyti išmaniuosiuose vis auga, o kol Panda lėtai žingsniuoja Lietuvos link, turite puikią galimybę patobulėti.

Dar labiau prisijaukinti socialinius tinklus

Globaliąją prasme socialiniai tinklai yra vienas iš pagrindinių informacijos tiekėjų, nes portalai kainuoja pakankamai daug.

Populiarioji Google paeiškos sistema taip jau sutverta, kad Jūsų įmonės „like“ skaičius Facebook‘e nelaimi jums pirmos vietos rezultatų viršūnėse kaip ir tai, kad populiarumas negarantuoja turinio kokybės.

„Socialiniai tinklai lyginant su svetainės puslapiu, dažnai yra ir labiau mėgstami vartotojų, nes padeda pajausti įmonės stilių bei nuotaiką. Taip pat socialiniai tinklai padeda prisitraukti auditoriją, o prekinis ženklas tampa matomu ir už svetainės ribų“, – teigė pašnekovė.

Belieka priminti, kad tik kokybiška ir nuolat prižiūrima socialinių tinklų platforma gali teikti Jūsų verslui naudą.

Vizualizacijų naudojimas

Nors atrodo, kad vizualinės medžiagos svarbumas yra savaime suprantamas, tačiau sąmoningumo išnaudoti visas teigiamas naudas vis dar trūksta. Jeigu kažkam atrodo, kad ryškūs šriftai yra pakankama duomenų vizualizacijos priemonė, tai pats metas nušluostyti dulkes nuo šio pasenusio požiūrio ir imtis veiksmų.

E. Tamulaitienės teigimu, galite ženkliai padidinti savo svetainės lankomumą turinyje naudodami paveikslėlius ir nuotraukas, o ypač infografiką.

Įdomu kokią naudą tai duoda?

„Toks duomenų pateikimas yra ne tik malonesnis skaitytojo akims, bet yra puiki niša pateikti svarbius duomenis, diagramas ar nuorodas“, – teigė pašnekovė.

Infografika yra ypač lengvai plintanti socialiniuose tinkluose, o šie taptų puikiu tarpininku informacijai sklisti virtualioje aplinkoje. Dar geriau, jeigu Jūsų pateikiama vizualinė medžiaga sukurta tikrai kokybiškai, tuomet galite tikėtis naujo srauto Jūsų internetinėje svetainėje.

Dar vienas pliusas – infografikose pateikiamas įmonės vardas ar akį traukiantys logotipai padidins prekės ženklo žinomumą.

Taigi, tikslingai panaudoti vizualinės komunikacijos elementai padės ilgiau išlaikyti lankytojo dėmesį svetainėje, pritrauks daugiau sekėjų socialiniuose tinkluose ir taip padės užimti aukštesnę padėtį Google paieškos sistemoje.

Kasmet interneto rinkodara pasipildo kažkuo nauju arba mums tik primenama apie senas „naujoves“, kurių išpildymą vis nukeliame tolyn. Tačiau jeigu nedarysime dabar, tai kažkas būtinai padarys greičiau ir geriau. Interneto rinkodaros tendencijos yra skirtos galimybei keistis, neatsilikti ir be abejo – sėkmingai „parduoti“ savo turinį. Svetainių optimizavimas tai daug daugiau nei tik raktiniai žodžiai, kurie padeda atsidurti patraukliausiose paieškos viršūnėse.

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Naujienos, Politika ir ekonomika, Technika ir technologijos, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė