Iš pareigų trauliasi Žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros vadovė (0)

A. Miliuvienė | sustabdyta vaizdo įrašo akimirka

A. Miliuvienė | sustabdyta vaizdo įrašo akimirka

Žemės ūkio ministrei Virginijai Baltraitienei pasiūlius atsistatydinti, iš einamų pareigų pasitraukė Žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros (ŽŪMPRRA) vadovė Aldona Miliuvienė.

Prieš kurį laiką Žemės ūkio ministerijai įtarimų sukėlė aukštos maisto produktų, skirtų nepasiturintiesiems, kainos. Dar 2015 metų rudenį ministerija išsakė savo nuogąstavimus dėl šio pirkimo. Tačiau iš susiklosčiusios situacijos matyti, kad nebuvo imtasi visų priemonių, kad pirkimas vyktų sklandžiai, o sunkiai besiverčiančių žmonių poreikiai – patenkinti. Būtent todėl VĮ Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros vadovei Aldonai Miliuvienei šiandien buvo pasiūlyta atsistatydinti, rašoma ministerijos pranešime.

„Vienas pagrindinių mano reikalavimų Rinkos reguliavimo agentūros vadovui buvo konstruktyvus darbas, prašiau skirti ypatingą dėmesį maisto pirkimui sunkiai besiverčiantiems žmonėms, tačiau esama situacija manęs netenkina, todėl pasiūliau jai atsistatydinti“, – kalbėjo žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitieė.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė