Europolas: Islamo valstybė rengia didelius teroristinius išpuolius (0)

jihadwatch.org nuotr.

jihadwatch.org nuotr.

Taip vadinama teroristinė Islamo valstybė kaupia jėgas kitiems teroristiniams išpuoliams Europoje. Tai pranešė Europolo ( Europos Sąjungos kriminalinės žvalgybos agentūra) vadovas Robas Vainraitas (Rob Wainwright).

„Taip vadinama Islamo valstybė nori ir turi galimybių tęsti teroristinius išpuolius Europoje. Žinoma, šalių saugumo pajėgos deda visas pastangas užkirsti kelią nusikaltimams“, – sakė Europolo vadovas.

Praeitų metų lapkričio išpuoliai Paryžiuje rodo, kad Islamo valstybė geba surengti didelio masto teroristinius išpuolius bet kurioje pasaulio šalyje.

Kaip pažymėjo R. Vainraitas, teroristai rinksis civilinius taikinius. Paryžiaus įvykiai ar virš Egipto susprogdintas Rusijos lėktuvas parodo, kad tokie įvykiai susilaukia didžiulio visuomenės susidomėjimo, ko ir siekia šie piktadariai.

Terorizmas kelia rimtą grėsmę tarptautinės bendrijos – taigi ir Lietuvos – saugumui. Tačiau Lietuvai ši grėsmė yra daugiau išorinė – dabartinė vidaus situacija ir istorinė patirtis nesudaro sąlygų vidinėms teroristinėms grupuotėms kurtis. Pavojus pirmiausia kyla iš tarptautinio terorizmo.

Kategorijos: Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė