Lietuviški gaminiai bus pristatyti Dubajuje (0)

maisto gaminiu paroda Dubajuje_zum.ltJau vasarį lietuviški gaminiai bus pristatyti Persijos įlankos regiono maisto pramonės ir gėrimų parodoje „Gulfood 2016“. Šiemet paroda Dubajuje vyks vasario 21–25 dienomis 21-ąjį kartą.

Kiekvienais metais vykstanti paroda sulaukia didelio lankytojų dėmesio. Čia dalyvauja importuotojai, eksportuotojai, didžiųjų prekybos centrų atstovai, didmenininkai iš daugiau nei 100 pasaulio šalių (JAE, Saudo Arabijos, Irano, Pakistano, Libano, Australijos, Europos, Amerikos, Afrikos, Azijos, Australijos). Praėjusiais metais parodoje dalyvavo daugiau nei 4 800 dalyvių iš 120 pasaulio šalių. Bendras parodos plotas užėmė daugiau nei 120 tūkst. kv. m., ją aplankė apie 85 tūkst. verslo atstovų iš viso pasaulio.

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, 2014 m. lietuviškos kilmės produktų į Jungtinius Arabų Emyratus buvo eksportuota už 1,44 mln. Eur. Daugiausia 2014 m. į Jungtinius Arabų Emyratus eksportuota pieno ir pieno produktų; paukščių kiaušinių; natūralaus medaus; gyvūninės kilmės maisto produktų – už 697,8 tūkst. Eur, kakavos ir gaminių iš kakavos– už 221,60 tūkst. Eur, valgomųjų vaisių ir riešutų; citrusinių vaisių arba melionų žievelių ir luobų už 179,20 tūkst. Eur. 2015 m. I, II ir III ketvirčiais eksportas į Jungtinius Arabų Emyratus išaugo 5,5 kartų, palyginti su 2014 m. tuo pačiu laikotarpiu. 2015 m. per pirmuosius tris ketvirčius eksportuota produkcijos už 5,8 mln. Eur. Daugiausia eksportuota javų – už 3,8 mln. Eur, pieno ir pieno produktų; paukščių kiaušinių; natūralaus medaus; gyvūninės kilmės maisto produktų – už 992,8 tūkst. Eur, įvairių maisto produktų už 321,2  tūkst. Eur.

Kaip ir kiekvienais metais parodos metu numatoma daug įvairių renginių, skirtų tiek parodos lankytojams, tiek ir jos dalyviams. Parodos „Gulfood 2016“ metu bus organizuojami įvairūs seminarai, konferencijos: Pasaulinis maisto sektoriaus vadovų susitikimas, „HALAL“ investuotojų konferencija, seminaras apie frančizes, informaciniai pranešimai įvairiomis temomis.

Paroda „Gulfood“ sulaukia vis didesnio susidomėjimo: 2016 metais vyksiančioje parodoje ketina dalyvauti daugiau nei 5 000 dalyvių iš 120 pasaulio šalių. Parodoje „Gulfood 2016“ laukiama daugiau nei 90 000 prekybos atstovų iš 180 pasaulio šalių.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė