Balto kūrinio konkursą laimėjo T. Vosyliaus skulptūra „Balta varna“ (0)

Tado Vosyliaus kurinys Balta varna_1

Tado Vosyliaus kūrinys „Balta varna“ | rengėjų nuotr.

Kauno technologijos universiteto (KTU) studentų dizaino studijos „Pixel“ vadovo Tado Vosyliaus kūrinys „Balta varna“, surinkęs 36 procentus lankytojų balsų, laimėjo pirmąją vietą galerijos „Balta“ organizuojamame balto kūrinio konkurse.

T. Vosyliaus skulptūra „Balta varna“ – iš baltai dažytų adatėlių sukurta skulptūra. Pasak parodos lankytojų, menininko kūrinys tarsi tikra tautosakos balta varna išsiskiria iš kitų savo kitoniškumu ir traukia akį.

Konkursinė paroda „Spalva-nuotaika-simbolis“ yra tapusi tradiciniu galerijos renginiu. Čia savo baltus kūrinius pristato menininkai iš visos Lietuvos. Paroda tradiciškai vyksta žiemą.

Dizaino studijos „Pixel“ vadovo menininko T. Vosyliaus kūrinys „Balta varna“ bus eksponuojamas visus metus kaip nugalėtojas galerijoje „Balta“ M. Valančiaus g. 21, Kaune.

KTU studentų organizacija dizaino studija „Pixel“ kviečia norinčiuosius pasitobulinti grafinio meno srityje. Čia renkasi studentai, besidomintys kompiuterine grafika, norintys išmokti dirbti įvairiomis programomis ir panaudoti žinias įgyvendinant įvairius projektus. Studentai mokosi piešti su programa „Photoshop“, lipdyti su „ZBrush“, dirbti su „Maya“ ir kurti „Unity“ žaidimus.

Kategorijos: Kultūra, Menas, Mokslas, Švietimas, Technika ir technologijos, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė