Ar lietuviški gaminiai atrado kelią į tekančios saulės šalį? (0)

duona_mantinga.lt

mantinga.lt nuotr.

Lietuva su Japonija diplomatinius santykius užmezgė daugiau nei prieš 25 metus, kurie sėkmingai tęsiasi ir iki šių dienų. Aktyviai plėtojami ekonominiai santykiai – vis daugiau produkcijos iš Lietuvos eksportuojama į Japoniją. Daugeliui lietuvių nuostabą gali sukelti faktas, kad Lietuva į Japoniją eksportuoja daugiau prekių nei Japonija į Lietuvą. Toks prekybos balansas laikosi jau ilgiau nei 10 metų.

Japonijos ambasadorius Lietuvoje Toyoei Shigeeda 2016 m. sausio 15 dieną atvyko į Marijampolę, kur susitiko su miesto meru Vidmantu Braziu ir kitais miesto savivaldybės bei verslo atstovais.  Susitikimo metu buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės verslo, kultūros ir kitose srityse.

Svečiai iš Japonijos panoro apsilankyti vienoje iš didžiausių Marijampolėje verslo įmonių – UAB „Mantinga“. Duonos, užkandžių ir šaldytų gaminių kompanija, yra tarsi pavyzdys, kad atkakliai dirbant, puoselėjant  senąsias maisto gamybos tradicijas bei pritaikant naująsias technologijas galima ne tik atlaikyti didelę konkurenciją maisto sektoriuje, bet ir sėkmingai atrasti kelius į naujas pasaulines rinkas. Vizito metu svečiai iš Japonijos dalyvavimo ekskursijoje po „Mantingos“ gamyklą bei  degustavo įmonėje pagamintus gardžius gaminius.

UAB „Mantinga“ nuo 2011 metų  palaiko glaudžius santykius su klientais iš Japonijos, tačiau pardavimai prasidėjo tik praėjus daugiau nei metams. Japonai ypatingai atsargūs žmonės ir labai atidžiai renkasi tiekėjus. Šiuo metu įmonė turi keletą stambių verslo klientų iš Japonijos. Tačiau vis daugiau sulaukiama susidomėjimo ir iš kitų Japonijos verslininkų. Nuo šalių bendradarbiavimo pradžios bendrovė eksportavo daugiau nei 700 000 gaminių. Tarp kurių populiariausi tapo desertiniai krepšeliai, prancūziškas batonas su česnakinio sviesto įdaru bei prancūziškas batonas su žolelių sviesto įdaru. Šie produktai taip pat yra pamėgti Lietuvos vartotojų tarpe.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė