Artėja pusiaužiemio žygis Kurtuvėnų regioniniame parke (0)

Pusiauziemio zygis Kurtuvenuose_vstt.lt

Pusiaužiemio žygis Kurtuvėnuose | vstt.lt nuotr.

Sausio 24 d., sekmadienį, Kurtuvėnų regioninio parkas kviečia švęsti Pusiaužiemį ir pakeliauti po Pageluvio ežeryną aplankant net 10 ežerų. Pusiaužiemį iš žiemos miego pabunda barsukas ir išlenda apsidairyti. Pagal tai galima spėti, kokia toliau bus žiema.

Jei barsukas jau pabudęs ir prie urvo pripėdavęs – žiema bus trumpa, jei ne – tai ilga. Tad reikia patiems pažiūrėti, kaip gyvena barsukas ant Barsukyno kalno.

PROGRAMA
11:00 val. Dalyvių registracija prie Geluvos ežero (Šiaulių r. sav., Bubių sen., Pageluvio k.). Koordinatės: 443816, 6185178 (LKS)
11.10 val. Žygio pradžia (visos transporto priemonės paliekamos stovėjimo aikštelėje)
16.00 val. Planuojama žygio pabaiga

Žygio metu planuojama aplankyti: Geluvos, Šermukšnyno, Raudoniuko ežerus, Barsukyno ozą, Barsukyno, Dubuko, Širvos ežerus, seniausią regioniniame parke Žuikiškės ąžuolą, Butiškės, Bijotės, Juodežerio, Niaukos ežerus ir kitus regioninio parko kampelius.

PIETŪS. Kiekvienas žygio dalyvis pasirūpina savo užkandžiais, gėrimais ir kitais asmeniniais poreikiais. Pietų pertraukėlė planuoja prie vieno iš lankomų ežerų. Patartina nepamiršti ir draugo bei naujo bičiulio, sutikto žygio metu.

VIEŠASIS TRANSPORTAS. Autobusas Šiauliai – Kelmė (per Pageluvį) 10.00 val.  Kelmė (per Pageluvį) – Šiauliai ~15.40 ; 16.44 val. Reikia išlipti Pageluvio stotelėje ir truputį pasivaikščioti nuo pagrindinio kelio iki ežero pakrantės.

DALYVIO MOKESTIS. 2 € (mokama grynaisiais žygio pradžios vietoje)
REGISTRACIJA / INFORMACIJA. Darius Ramančionis (Kurtuvėnų regioninio parko kraštotvarkininkas) tel. +370 68612612 , el. p. darius@kurtuva.lt
ORGANIZATORIAI. Kurtuvėnų regioninio parko direkcija 
PARTNERIAI. Šiaulių gamtos ir kultūros paveldo apsaugos klubas „Aukuras“
BŪTINA. Rengėjai pataria pasirūpinti gera nuotaika, patogia avalyne, šiltais drabužiais, alkio ir troškulio numalšinimo priemonėmis (atsižvelgiant į oro sąlygas bei dalyvio asmeninius poreikius)

* Kiekvienas žygio dalyvis atsako už savo sveikatą ir daiktų saugumą. Jei žygio dalyviui yra mažiau nei 18 metų, jis gali dalyvauti tik lydimas suaugusio asmens, kuris prisiima visą atsakomybę už nepilnametį.

P.S. Jeigu bus sniego, galima pasiimti slides, o esant plikledžiui patartina palengvinti kelionę žygiuojant su lazdomis. Žinoma, viskas priklauso nuo Jūsų poreikių ir pomėgių.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Kelionės, Kultūra, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė