Apdovanoti geriausi šalies ekologai (0)

Apdovanoti geriausi ekologai_am.lt nuotr

Apdovanoti geriausi ekologai | am.lt nuotr.

Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) Aplinkos komiteto konsultacinio posėdžio metu aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas kartu su konkurso organizatoriais apdovanojo 2015 m. VšĮ „Grunto valymo technologijos“ ir žurnalo „Mokslas ir technika“ organizuoto šalies įmonių geriausiai dirbančių ekologijos (aplinkosaugos) tarnybų ir specialistų (ekologų) konkurso nugalėtojus.

Pirmąją vietą ir 700 eurų laimėjo AB „Achema“ Laboratorinės kontrolės centro ekologijos tarnyba. Antrąją vietą ir 500 eurų – UAB „Šiaulių vandenys“ ekologijos tarnyba, trečiąją ir 300 eurų – UAB „Ecoservice“ ekologijos tarnyba.

Geriausio ekologo vardą ir 500 eurų pelnė VšĮ „Aplinkos vadybos ir audito instituto“ direktoriaus pavaduotojas – ekologas Konstantinas Iljasevičius.  Antroji vieta ir 300 eurų atiteko UAB „ARVI cukrus“ Aplinkos apsaugos inžinerijos projektų vadovui Giedriui Šlekiui, trečioji vieta ir 200 eurų – UAB „AUGUST ir KO“ konsultantui Filioniui August.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė