Šalčininkuose atidaryta Z. Kazėno fotografijų paroda „Vilnius – laisvės miestas: 1988-1991“ (nuotraukos) (0)

Fotografas Zinas Kazėnas  | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Fotografas Zinas Kazėnas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Sausio 13 d. Šalčininkų Kultūros centre Laisvės gynėjų dienos proga atidaryta Zino Kazėno fotografijų paroda „Vilnius – laisvės miestas: 1988-1991“.

Z. Kazėnas nuo 1972 metų yra Žurnalistų sąjungos narys, nuo 1988-ųjų – laisvai samdomas fotografas. 1988-1991 m. fotomenininkas buvo Sąjūdžio Informacinės Agentūros (SIA) fotografas.

Rodomose fotografijose įamžintos akimirkos iš daugiau nei dviejų šimtų Sąjūdžio laikotarpio piketų, mitingų, akcijų. Per trejus metus fotografas apsilankė 250-tyje mitingų ir akcijų, vykusių Lietuvos miestuose ir miesteliuose, sukaupė daug medžiagos.

Fotomenininkas yra surengęs apie šimtą fotografijos parodų, pasakojančių apie nepriklausomybės įvykius, ne tik Lietuvoje, bet ir kitose valstybėse. Didžiausios ir įspūdingiausios – Vengrijoje, Latvijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Suomijoje, Estijoje ir JAV.

Parodos atidaryme dalyvavo buvės Vilniaus meras Artūras Zuokas, Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius, Šalčininkų rajono meras Zdzislavas Palevičius ir fotografijų autorius Zinas Kazėnas. Grojo Vilniaus valstybinis kvartetas, dainavo Judita Leitaitė (sopranas).

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė