Nelaimė Švedijoje: nudurtas paauglys lietuvis (17)

„Facebook“ nuotr.

„Facebook“ nuotr.

Kaip praneša Švedijos spauda, Burbio mieste nudurtas penkiolikmetis lietuvis Arminas.

Nusikaltimo kaltininkas – metais jaunesnis migrantų iš Sirijos sūnus.

Konfliktas įvyko mokyklos koridoriuje, prieš pietus. Sužalotasis netrukus buvo nugabentas į Kristianstado ligoninę, kurioje netrukus mirė.

Informacija apie šį įvykį sklinda labai vangiai: neskelbiama kas įvykdė nusikaltimą ir kas yra auka, tačiau socialiniuose tinkluose atsiranda vis daugiau detalių apie nusikaltimą.

Pagal nepatvirtintus duomenis, Arminas apgynė merginą nuo atvykėlio užgauliojimų, todėl sulaukė keršto.

Švedijos policija iškėlė kitą versiją. Pagal žudiko paauglio parodymus, jį patį ilgai užgauliojo kiti moksleiviai, tarp jų ir lietuvis. Per kalėdines atostogas jis planavo įvykdyti nusikaltimą ir tai padarė.

Lietuvos ambasada Švedijoje šiandien gavo oficialų pranešimą apie nepilnamečio Lietuvos piliečio mirtį Kristianstado centrinėje ligoninėje 2016 m. sausio 11 dieną. Ši informacija perduota atitinkamoms Lietuvos institucijoms, rašoma pranešime.

Lietuvos ambasadorius Švedijoje Eitvydas Bajarūnas susisiekė su žuvusiojo nepilnamečio šeima ir išreiškė užuojautą dėl šios skaudžios netekties. Šiuo metu šeimai konsulinės pagalbos nereikia. Esant poreikiui, ambasada yra pasirengusi ją suteikti.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė