V. Putinas: Mes nieko Kryme neokupavome (24)

Vladimiras Putinas | kremlin.ru nuotr.

Vladimiras Putinas | kremlin.ru nuotr.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas Vokietijos leidiniui „Build“ pareiškė, kad šalis Kryme tarptautinės teisės nepažeidė.

„Dėl Krymo, tarptautinė teisė nebuvo pažeista. Pagal Jungtinių Tautų Chartiją, kiekviena šalis turi teisę rinktis“, – pareiškė V. Putinas.

Pagal Rusijos prezidentą, šalies ginkluotų pajėgų buvimas pusiasalyje buvo būtinas, kad nebūtų sutrukdytas žmonių laisvas pasirinkimas.

„Mes nekovojome, nieko neokupavome, niekur nešaudėme, nė vienas žmogus nežuvo. Nei vienas. Ginkluotas pajėgas mes naudojome tik tam, kad sulaikytume 20 tūkst. su viršumi Ukrainos karių, kad jie nesikištų į žmonių pasirinkimą“, – pasakė Rusijos prezidentas.

V. Putinas palygino su Kosovu ir pridūrė, kad ši šalis atsiskyrė vien tik parlamento sprendimu.

V. Putinas pavadino Vakarų sankcijas Rusijai visišku absurdu

Interviu „Bild“ V. Putinas taip pat išsakė nuomonę, kad Vakarų sankcijos, įvestos kaip atsakas į teisėtą Krymo prijungimą prie Rusijos – kvailas ir žalingas sprendimas.

„Žinote, rusai puikiai jaučia širdimi ir protu suvokia, kas vyksta. Napoleonas yra pasakęs, kad teisingumas – Dievo įsikūnijimas žemėje. Taigi Krymo sujungimas su Rusija – teisingas sprendimas“, – pabrėžė Rusijos lyderis.

Primename, kad Rusija pasirašė 3 tarptautinius dokumentus, kuriais pripažino Ukrainos teritoriją: Almatos deklaracija 1991 m., Budapešto memorandumas 1994 m. ir Ukrainos bei Rusijos susitarimas 1997 m. dėl Juodosios jūros karinio jūros laivyno dislokavimo Kryme.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė