Vokietijos policija: Kelno neramumuose dalyvavo mažiausiai 18 prieglobsčio prašančių asmenų (6)

Sustabdyta vaizdo akimirka

Sustabdyta vaizdo akimirka

Naujametinę naktį Vokietijos Kelno mieste vykusiuose neramumuose dalyvavo mažiausiai 18 prieglobsčio prašančių asmenų, pranešė vidaus reikalų ministerija. Iš viso jau atpažinti 32 prie nusikaltimų galimai prisidėję asmenys.

Iš viso jau priimta 3 prašymai nagrinėti seksualinio pobūdžio nusikaltimus. Įtariamieji dar nesurasti.

Tarp įtariamųjų nustatyti 9 išeiviai iš Alžyro, 8 – iš Maroko, 5 – iš Irano, 4 – iš Sirijos. Taip pat nustatyta 2 Vokietijos, vienas Serbijos ir JAV pilietis.

Policija taip pat praneša, kad pareiškimų dėl užpuolimo jau virš 120, du trečdaliai iš jų – seksualinio pobūdžio nusikaltimai.

Saugumo pajėgos toliau nagrinėja vaizdo kamerų bei mobiliųjų telefonų įrašus.

Vokietijos teisingumo ministras pareiškė, kad bet kuris pabėgėlis, įvykdęs nusikaltimą, bus deportuotas.

Trečiadienį Vokietijos vidaus reikalų ministras pasipiktino policijos veiksmais, suvaldant 1000 agresyviai nusiteikusių jaunuolių sutramdymu.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje | Žymos: , , , , , .

6 komentarai

 1. rfg:

  “Vokietijos teisingumo ministras pareiškė, kad bet kuris pabėgėlis, įvykdęs nusikaltimą, bus deportuotas.”

  Aš kažko nesupratau, nusikaltėliui padariusiam nusikalstamą veiką teismas išnagrinėjęs visus parodymus ir įrodymus skiria bausmę (nuteisia). Už seksualinio apsisprendimo laisvės pažeidimą beveik visada skiriama laisvės atėmimo bausmė – taigi apie kokius deportavimus nusišneka ministras.

 2. Pikc:

  Taikli fotkė – čia iš protesto, kur susirinkusi politkorektiškai-tolerantiška fauna protestavo – ne, ne prieš nevaldomą nelegalų importą, ne prieš debilišką valdžią ar jėgos struktūrų impotenciją. Ne – ta fauna protestavo prieš “seksizmą” ir “raCizmą”. Kartais pradedu galvoti, kad tie kiauri debilai dar per mažai nuo babajų gauna… 🙂

 3. Bartas:

  Matote, koks pokštas vokiečių galvas kutena. Pasirodo , kad policija tų pabėgelių – valkatų negali bausti , nes jie turi labai rimtą atsakymą. Juos į Vokietiją pasikvietė šalies vadovė Merkel. O kviestiniams svečiams, matyt , taikomos tik svečių teisės. Būtų gerai , kad koks nors “babajus ” pakeltų Merkel sijoną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė