Kalėdų eglutes vilniečiai galės palikti prie namų konteinerių (0)

picgood.xyz nuotr.

picgood.xyz nuotr.

Praūžus didžiosioms metų šventėms daugiabučių gyventojai ima domėtis, kaip greitai ir patogiai atsisveikinti su spyglius pradėjusiomis mesti Kalėdų eglutėmis. „VSA Vilnius“ informuoja, kad sausio 6–10 dienomis jas bus galima palikti prie bendrovės aptarnaujamų daugiabučių komunalinių atliekų konteinerių, iš kur jos bus surinktos bei išvežtos į specialias biokuro gamybos ir kompostavimo aikšteles.

„Šiemet gyventojams vėl siūlome galimybę Kalėdų eglutes palikti sau patogiose vietose, prie bendrovės aptarnaujamų daugiabučių konteinerių. Siekiame, kad išmetimo procesas žmonėms būtų kuo patogesnis, tad sausio 6-10 dienomis į mūsų aptarnaujamus daugiabučių rajonus siųsime specialų transportą, kuris surinks prie konteinerių paliktas Kalėdų eglutes“, – teigia „VSA Vilnius“ klientų aptarnavimo vadovas Martynas Surplys.

M. Surplys atkreipia dėmesį, kad eglutes prie komunalinių atliekų konteinerių gali palikti tik tie daugiabučių gyventojai, kurių konteinerių aikštelę aptarnauja „VSA Vilnius“. Sužinoti, ar konkrečią aikštelę aptarnauja „VSA Vilnius“, gyventojai gali pagal lipdukus ant konteinerių – ant jų nurodytas vežėjo pavadinimas. M. Surplys taip pat primena, kad svarbu, jog gyventojų išmetamos eglutės būtų paliktos šalia konteinerių, o ne sumestos į juos.

„Visos surinktos eglutės bus vežamos į biokuro gamybos ir kompostavimo aikšteles, kuriose jos bus naudojamos gyventojų namų šildymui, gaminant biokurą. Raginame visus būti draugiškais gamtai ir pasirūpinti, kad Kalėdų simbolis būtų išmestas tinkamai, neteršiant aplinkos“, – sako M. Surplys.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė