Prokurorai nusprendė nepradėti tyrimo dėl G. Landsbergio šeimos verslo (3)

Gabrielius Landsbergis | tsajunga.lt nuotr.

Gabrielius Landsbergis | tsajunga.lt nuotr.

Šį rudenį Lietuvos Respublikos Seimo Lietuvos socialdemokratų (LSDP) partijos frakcija kreipėsi į Generalinį prokurorą, prašydama ištirti žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją dėl galimai padarytos žalos valstybės interesams.

Į politikų akiratį pateko Europos Parlamentaro ir konservatorių vadovo Gabrieliaus Landsbergio šeimos verslo ir valstybinės įmonės sutartis.

Tačiau Prokuratūra atsisakė pradėti tyrimą, motyvuodama, kad nenustatyta teisės aktų pažeidimų, kurie sudarytų pagrindą taikyti tokias priemones.

„Prieš kelerius metus G. Landsbergio žmonos Austėjos Landsbergienės valdoma UAB „Karalienės Mortos mokykla“ buvo pradėta kurti už neįvardytą, kalbama, nepagrįstai mažą kainą iš valstybinės įmonės „Lesto“ (kitomis žiniomis – iš UAB „NT valda“, kuri taip pat priklauso „Lietuvos energijos“ įmonių grupei) nuomojantis patalpas adresu Gervėčių g. 4, Vilnius. Valstybinė įmonė prieš perleisdama šias patalpas nuomininkams jas suremontavo. Atsižvelgiant į tai, prašome ištirti, kokiomis sąlygomis buvo išnuomotas minėtas valstybės turtas ir ar tuo nepadaryta žalos valstybės interesams“, – buvo rašoma LSDP pranešime.

Kategorijos: Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė