Skųstis negalima sportuoti – kur dėtų kablelį vilniečiai? (nuotraukos) (0)

„Sporto birža“ nuotr.

„Sporto birža“ nuotr.

Sportiškiausias šios žiemos projektas „Judėjimas – sveikatos šaltinis“, inicijuojamas Kūno kultūros ir sporto departamento, bendradarbiaujant su Lietuvos sporto universitetu bei profesionalių sporto trenerių komanda „Sporto birža“ pagaliau apsilankė ir šventinėmis nuotaikomis gyvenančioje sostinėje. Vilniuje renginio organizatoriai miestelėnus ir miesto svečius kvietė atsitraukti nuo mišrainėmis nukrautų stalų ir prasijudėti, pasidalyti mintimis apie sveiką gyvenseną, atlikti testus, parodančius žmogaus fizines galimybes bei drauge pasportuoti gryname ore.

Į renginį atėjusi 42 metų Agnė treneriams pasakojo, jog sportas yra jos gyvenimo dalis, mat ji sportuoja – dažniausiai bėgioja – penkis ar šešis kartus per savaitę. Tiesa, Agnė mano, kad Vilniuje, kur rodos, sportui galimybės neribotos, ji pasigenda daugiau sportininkams draugiškų parkų. „Man, paprastai bėgančiai 6–8 kilometrų distancijas, toks Vingio parkas tikrai yra nedidelis, o Bernardinų – visiškai mažiukas. Norėtųsi, kad Vilniuje būtų daugiau parkų, kuriuose būtų galima bėgioti, ir dangos galėtų būti skirtingos“, – svarbiausius trūkstamus dalykus vardijo Agnė. O štai 28-erių Pavelas tikino, kad gyvenant Vilniuje skųstis sporto veiklų ar galimybių stoka skųstis negalima. Jo manymu, prieš dešimt metų apie daugumą dabartinių galimybių nebuvo galima svajoti, o dabar, vilniečiai turi viską. Tiesa, galbūt daugiau dėmesio galėtų būti skiriama senjorams. Vaikinas Lietuvą vadina daug ir aktyviai sportuojančia šalimi, nes daug keliaudamas kitų pasaulio šalių sporto klubuose visuomet sutinka tautiečių ir tuo labai džiaugiasi.

Rengėjai primena, jog projektas „Judėjimas – sveikatos šaltinis“ sumanytas kelti domėjimąsi sveika ir aktyvia gyvensena, burti visų amžiaus grupių žmones aktyvesniam judėjimui ir sportui gryname ore bet kokiu metų laiku. Kiekvienas užsiregistravęs dalyvis gaus nemokamą metinę virtualių treniruočių narystę portale „Sporto birža“ ir galės sportuoti virtualiai ištisus metus.

Artėjantys  „Judėjimas – sveikatos šaltinis“ projekto  renginiai:

Gruodžio 29 d., 12 val. Šakiai (centrinė miesto aikštė)

Gruodžio 30 d., 12 val. Akmenė (centrinė miesto aikštė)

Sausio 3 d., 12 val. Pakruojis (centrinė miesto aikštė), 15 val., Radviliškis (centrinė miesto aikštė)

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė