Žiemos pasaka namie (0)

Kaledines puosmenos_valstietis.lt

valstietis.lt nuotr.

Kalėdoms visada norime papuošti namus, kad juose būtų gera ir jauku.

Interjero dizainerė Lina Ruokienė teigė, kad viena iš netikėčiausių spalvų, kurias siūlo madas diktuojantys pasaulios dizaineriai, per šias Kalėdas yra turkio, taigi, visi žaliai melsvi atspalviai. „Derinkite jį su baltomis, žėrinčiomis detalėmis ir sukursite mažą žiemos pasaką. Šio derinio spalvomis galite puošti eglutę ir dekoruoti šventinį stalą“, – teigė specialistė.

Natūralumas niekada nebūna nemadingas, tad jei jums patinka kankorėžiai, džiovinti vaisiai, uogos, medžio šakelės ir panašios detalės, drąsiai jomis dekoruokite ir namus, ir kiemą. Kad natūralių spalvų papuošalai atrodytų iškilmingiau, dizainerė siūlo sukurtas kompozicijas pagyvinti jas apipurškiant lengvai nuvalomais kreidos dažais, saikingai pabarstyti dirbtiniu sniegu.

„Kompozicijas galite dėlioti ant įvairaus dydžio veidrodžių, naudoti blizgių paviršių vazas ir taip suteikti papildomo akį traukiančio kontrasto“, – patarė L.Ruokienė. Įvairios žemyn svyrančios, kabančios girliandos iš ilgų kutų, karolių, masyvių žaislų taip pat suteiks išskirtinio žavesio jūsų namams. Kabinkite jas ties langais, šviestuvais, apačioje padėliokite žvakių ir taip sukurkite vientisą vertikalią kompoziciją, kuri jaukiai spindės ir švies vakare.

Kai dienos trumpos ir debesuotos, o dangus tamsus, namai atrodys jaukiai, jei juos nušvies švelni žvakių šviesa. Ne veltui be jų neapsieinama per visas šventes – ir linksmas, ir liūdnas. Žvakės atrodys įspūdingiau, jei joms parinksite gražias žvakides, jas dekoruosite visžalių augalų vainikėliais. Įspūdingai atrodo mažos žvakelės, įdėtos į vandens pripiltą stiklinį dubenį.

Prieš įsigydami žvakes, pagalvokite apie jų spalvą: jos turi derėti prie interjero. Kalėdų stalas, žinoma, yra namų centras, tad kaip ji papuošite, tokią šventės nuotaiką ir sukursite. Jei stalui dekoruoti neketinate išleisti daug pinigų, pirmiausia išsirinkite puošybos temą ir spalvas. Šiemet, kaip minėta, madinga turkio spalva. Tačiau turėkite omenyje, kad ši spalva labai aktyvi, tad užteks kelių tokios spalvos elementų, pavyzdžiui: servetėlių ar puodelių, vazos, gal staltiesės. Svarbu nepersūdyti.

Stalas atrodys įspūdingai, jei pažymėsite jo centrą. Tam tiks puokštė. Neprastas pasirinkimas – stalo viduryje pastatyti žibintą. Papuoškite jį karoliukais, riešutais, uogomis ar stiklinėmis statulėlėmis, varpeliais. Nužmirškite ir servetėlių. Jei jų įsigysite dviejų spalvų, stalas atrodys ypač prabangiai, tik tos spalvos turi derėti.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė