Lietuvos verslo konfederacija stiprina bendradarbiavimą su mokslu (0)

LVK prezidentas Valdas Sutkus ir Lietuvos mokslų akademijos prezidentas prof. Valdemaras Razumas pasirašė bendradarbiavimo susitarimą | avenire.lt nuotr.

LVK prezidentas Valdas Sutkus ir Lietuvos mokslų akademijos prezidentas prof. Valdemaras Razumas pasirašė bendradarbiavimo susitarimą | avenire.lt nuotr.

Norint tapti konkurencingu, reikia naujovių, naujų technologijų, naujo požiūrio ir šiuolaikiškos vadybos – visa tai verslui gali duoti tik mokslas. Šia mintimi vadovaujantis Lietuvos verslo konfederacija (LVK) stiprina bendradarbiavimą su mokslo bendruomene – LVK prezidentas Valdas Sutkus ir Lietuvos mokslų akademijos prezidentas prof. Valdemaras Razumas pasirašė bendradarbiavimo susitarimą.

„Diskusija tarp mokslo ir verslo trunka dešimtmečius ir ji nėra lengva. Mokslininkai dažnai sako, kad mokslas yra fundamentalus dalykas, į jį reikia žiūrėti plačiau, giliau ir abstrakčiau. Tačiau verslas yra tokia sfera, kurioje kasdien yra susiduriama su realiu gyvenimu, kuriame reikia praktinių sprendimų.

Turime gerų pavyzdžių, kai mokslas su verslu gali kurti didelės pridėtinės vertės produktus. Esame pasirengę eiti į priekį, kartu su jumis pasitardami, diskutuodami ir kurdami naudą mokslui, verslui ir visiems Lietuvos žmonėms. Tikiuosi sėkmingo bendradarbiavimo skatinant eksportą, drauge dalyvaujant verslo misijose į užsienio šalis“, LMA visuotiniame narių susirinkime sakė V. Sutkus.

LMA prezidentas Valdemaras Razumas teigė, kad XXI amžiuje verslo sėkmę, naujų produktų ar paslaugų atsiradimą vis labiau lemia mokslo ir technologijų pažanga. „Todėl privalome efektyviau išnaudoti moksle gimstančias idėjas ir pritaikyti jas Lietuvos ekonomikoje bei versle. Lietuvos mokslų akademija siekia tapti ta vieta, kur susitikę mokslo ir verslo atstovai spręs, kaip šį procesą padaryti kuo sklandesnį“, – sakė V. Razumas.

LMA ir LVK susitarė dėl ilgalaikio strateginio bendradarbiavimo. Sutartyje numatyta, jog organizacijos sieks stiprinti mokslo ir verslo bendradarbiavimą, kartu dalyvaus įvairiuose mokslo ir verslo projektuose, sieks pritaikyti mokslo žinias ekonomikos plėtrai.

Organizacijos telks verslo įmones ir organizacijas bendroms LMA ir LVK iniciatyvoms mokslo, mokslinių tyrimų, ekonominės plėtros ir kitose srityse, drauge su mokslininkais dalyvaus, sprendžiant aktualias verslo įmonių ir verslo šakų problemas, dalysis profesine patirtimi ir ekonominės plėtros įžvalgomis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė