Parodoje „Artigiano in Fiera 2015“ pristatyti tradiciniai lietuviški gaminiai (0)

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr.

Šių metų gruodžio 5–13 dienomis Milane (Italija) vyko viena didžiausių pasaulyje amatų parodų „Artigiano in Fiera 2015“. Joje  dalyvavo  amatininkai, mažos įmonės iš 112 šalių,  buvo įrengta 3250 stendų, kuriuose pristatyta 150 tūkstančių įvairių prekių ir gaminių. Parodos dalyvius ir lankytojus linksmino įvairių šalių kolektyvai, lankytojai galėjo paskanauti įvairių nacionalinių valgių.

Šiais metais paroda „Artigiano in Fiera“, organizuojama įmonės „Gestione Fiera Spa (Ge.Fi)“, šventė savo 20-metį. Įmonės prezidentas Antonio Intilieta (Antonio Intiglietta) pažymėjo, kad šis renginys yra puiki galimybė lankytojams, kurių per 20 metų apsilankė daugiau kaip 24 milijonai,  užmegzti tiesioginius kontaktus su šimtais įmonių atstovų, amatininkų iš viso pasaulio, susipažinti su jų produkcija, istorijomis, kultūra.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai šiais metais organizavo šešių Lietuvos įmonių dalyvavimą parodoje „Artigiano in Fiera 2015“. Tokia galimybė atsirado Rūmams parengus  projektą „Jungtinės eksporto pajėgos“ pagal ES struktūrinių fondų priemonę „Naujos Galimybės LT“. Lietuvos paramos agentūrai patvirtinus ataskaitą, parodos dalyviams bus dalinai kompensuotos dalyvavimo parodoje išlaidos.

Lietuvos įmonės jungtiniame stende pristatė tekstilės, gintaro, odos, keramikos gaminius, kurie sulaukė didelio lankytojų susidomėjimo. Parodoje dalyvavo ir dvi rūmų narės: UAB „Laisvoji forma“ ir UAB „Saniston Baltic“. UAB „Laisvoji forma“ parodoje „Artigiano in Fiera“ dalyvauja jau 16 metų, todėl parodos iškilmingo atidarymo renginyje įmonės direktorius Vaidotas Buivys buvo apdovanotas specialiu prizu. Tikimasi, kad ši paroda ženkliai prisidės prie Lietuvos įmonių eksporto plėtros.

Už ilgametį bendradarbiavimą rengiant Lietuvos įmonių dalyvavimą ir tradicinių lietuviškų gaminių šioje parodoje pristatymą Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai taip pat apdovanoti parodos prizu ir diplomu.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė