Sveikuoliai atkreipė dėmesį į dvasią ir 2016-uosius metus skelbia Sąmoningos tėvystės metais (0)

Dainius Kepenis įteikia diplomus 500 Palangos sveikatos mokyklos laidos dalyviams | J. Dapšausko nuotr.

Dainius Kepenis įteikia diplomus 500 Palangos sveikatos mokyklos laidos dalyviams | J. Dapšausko nuotr.

Lietuvos sveikuolių sąjungos organizuojamos maudynės sulaukia didelio žiniasklaidos dėmesio, tačiau sveikata ne tik šaltame vandenyje ir egzotiškose maudynėse. Pajūryje susirinkę sveikuoliai gruodžio 11–13 dienomis atkreipė dėmesį renginiu „Sveikata – dvasios pergalė“ , kad sveikata prasideda būtent žmogaus dvasioje. Dvasinė ir psichinė darna, pusiausvyra, jėga yra sveikatos pagrindas.

Be abejo, ne mažesnės svarbos įvykis Palangos sveikatos mokyklos 25 metų jubiliejus, šventės metu kursą baigė 500-oji laida.

Šie metai sveikuolių sąjungoje buvo skirti atkreipti dėmesį į pagyvenusių žmonių sveikatingumo būtinumą, juos užbaigiant gruodžio 16 d. Seime rengiama praktinių pavyzdžių konferenciją „Senjorų sveikatingumo metai: pavyzdžiai, patirtys ir įžvalgos“.

Lietuvos sveikuolių sąjunga 2016 metus paskelbė Sąmoningos tėvystės metais. Taip norima atkreipti dėmesį, kad šeimai, tėvystei ir motinystei reikia ruoštis, vaikus pradėti, auginti, auklėti sąmoningai, diegti sveikos gyvensenos įgūdžius nuo mažumės.   Nuo to priklauso vaikų sveikata, vėlyvesnis viso gyvenimo sveikumas, laimė ir sėkmė.

Lietuvos Sveikuolių sąjungos ir kitų nevyriausybinių organizacijų iniciatyva 2013 metai LR Seimo buvo paskelbti Sveikatingumo metais, 2014-ieji – Vaikų sveikatos metais. Norisi, kad ne tik paskelbtų, bet ir konkrečiai padarytų kažką apčiuopiamo šiose srityse.

Autorius yra Lietuvos sveikuolių sąjungos valdybos narys

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė