Kremliaus propagandistas darys reportažą apie Baltijos šalis (video) (6)

Grehemas Filipsas reklamuoja savo būsimą kelionę į Baltijos šalis | Facebook.com nuotr.

Grehemas Filipsas reklamuoja savo būsimą kelionę į Baltijos šalis | Facebook.com nuotr.

Ukrainos įvykių nušvietimu iš Kremliaus pozicijų pagarsėjęs britas, propagandinio telekanalo „Russia Today“ bendradarbis Grehemas Filipsas (Graham Phillips) paskelbė apie savo planus parengti reportažą apie Baltijos šalis.

Rusijos finansuojamų televizijų neetatinis bendradarbis giriasi esąs „visiškai objektyvus“ žurnalistas, finansuojamas tik iš savo „Youtube“ kanalo ir „minios finansavimo“ (Crowdfunding). Prašydamas savo gerbėjų pinigų prorusiškas žurnalistas žada atskleisti visą tiesą apie Baltijos šalis.

„Baltijos šalys yra žavingos – mes mes tiek daug apie jas girdime, bet kaip ten yra iš tikrųjų? Atmetus politiką ir propagandą? Aš noriu tai išsiaiškinti, o tai padaryti įmanoma tik realiai nuvykus į vietą,“ – savo planus aiškina G. Filipsas. Tiesą atrasti jis ketina 2016 m. vasarį, dviejų savaičių trukmės kelionės metu. Labiausiai jį dominanti „tiesa“ – ar tikrai šios „buvusios sovietinės respublikos“ dabar tokios antirusiškos ir remia Ukrainą?

Kremliaus pozicijos įgarsintojas visgi nesitiki draugiško sutikimo Baltijos šalyse. „Aš vyksiu ten vienas į tokią aplinką, kuri gali mesti tam tikrų iššūkių, gali būti netgi truputį priešiška,“ – savo „Facebook“ paskyroje guodžiasi „tiesos“ nešėjas, prašydamas gerbėjų aukoti šiai sunkiai kelionei kuo daugiau pinigų.

Pradėjęs savo veiklą kaip mažai kam žinomas blogeris, bandęs aprašinėti savo sekso turizmo nuotykius su prostitutėmis, G. Filipsas išgarsėjo prasidėjus Rusijos – Ukrainos karui, kuriame jis užėmė atvirai prorusišką poziciją. 2014 m. liepą G. Filipsas buvo išvytas iš Ukrainos teritorijos dėl veiklos, nesuderinamos su žurnalistika ir profesine etika. Ukrainoje jis buvo paskelbtas persona non grata trejiems metams, tačiau tai nesutrukdė jam nelegaliai veikti Rusijos okupuotoje Ukrainos dalyje. Už savo „nuopelnus“ jis buvo apdovanotas Donbaso teroristų įsteigtu medaliu „Pograničnoje bratstvo“. Rusijos remiamų teroristų kontroliuojamose srityse jis jaučiasi kaip namie. Net ir savo kelionę į Baltijos valstybes jis anonsavo, kalbėdamas teroristų kontroliuojamos Horlovkos ženklo fone.

[youtube]https://youtu.be/lSWvY_9jbjk[/youtube]

 

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė