A. Merkel žada riboti pabėgėlių srautą, bet atsisako užverti duris (5)

Angela Merkel | wikimedia.org nuotr.

Angela Merkel | wikimedia.org nuotr.

Per gruodžio 14 dienos Krikščionių demokratų sąjungos suvažiavimą Vokietijos kanclerė Angela Merkel pažadėjo apčiuopiamai sumažinti didžiulį pabėgėlių antplūdį, tačiau griežtai atmetė raginimus visiškai užverti duris atvykėliams.

Vokietijos kanclerė ragino imtis įvairių priemonių, kad srautas sumažėtu, nes manoma, kad per šiuos metus šalį pasieks per milijoną migrantų.

Tačiau pabrėžė, kad kad Vokietija neužvers durų tiems, kurie bėga nuo karinių konfliktų ir imsis priemonių neįsileisti tų, kurie čia ieško tik ekonominės naudos. Ji yra įsitikinusi, kad pavyks sėkmingai įgyvendinti užsibėžtus uždavinius.

Toks jos pranešimas partijos nariams buvo pribrendęs, nes dalis politinio junginio ėmė priešintis A. Merkel politikai įsileisti didžiulį skaičių migrantų. Pasigirdo kalbos, kad dalis politikų gali atsiskirti.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

5 komentarai

  1. Pikc:

    “Vokietijos kanclerė Angela Merkel pažadėjo apčiuopiamai sumažinti didžiulį pabėgėlių antplūdį, tačiau griežtai atmetė raginimus visiškai užverti duris atvykėliams” – vadinasi, pradėjo po truputį užuosti smarvę to, ką pridirbo ir ėmė muistytis, bet, panašu, viskas ten dar nepakankamai blogai, kad smegenys įsijungtų. Ką gi – palauksim. 🙂

    • Šviesulys:

      Smegenys įsijungė ir paskaičiavo, kad migrantų su šeimomis (dabar važiuoja vyrai apsiuostyti) bus apie 5 mln. Ir jau šnekama, kad tie “migrantai” atneša jau pamirštas ligas. Kai suės Vokietiją, tie “migrantai” atlėks pas mus.

  2. pabegeliai pakeis nusigerusius degradavusius runkelius Lietuvai reikia stipriu jaunu vyru

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė