Sveikatos apsaugos ministerija nori bausti tėvus, kurie neskiepyja vaikų (1)

triggerlappy.com nuotr.

triggerlappy.com nuotr.

Sveikatos apsaugos ministerija pasišovusi įvesti baudas tėvams, kurie atsisako paskiepyti jų atžalas, praneša „Lietuvos žinios“.

Ministerija siūlo, kad visi vaikai mūsų šalyje privalomai būtų skiepijami nuo trijų užkrečiamųjų ligų – poliomielito, tymų ir raudonukės.

Pirmiausia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras taikytų įspėjimą, o pakartotinai atsisakius būtų skiriama piniginė bauda nuo 60 iki 115 eurų už kiekvieną nepaskiepijimo atvejį.

„Pastaraisiais metais registruojami tymų protrūkiai tarp nepakankamai paskiepytų gyventojų grupių Europos Sąjungos (ES) šalyse, didžiulis raudonukės protrūkis Lenkijoje, poliomielito laukinio viruso plitimas Sirijoje ir Izraelyje, didelė laukinio poliomielito viruso įvežimo grėsmė, Ukrainoje patvirtinti du susirgimo poliomielitu atvejai, kurie išplito dėl labai mažos skiepijimo apimties, todėl galima šios ligos įvežimo rizika į kitas šalis, taip pat ir į Lietuvą“, – sako Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

1 komentaras

  1. Vilnietis:

    JOKIA SVEIKATOS MINISTERIJA JOKIU BAUDU IVEDINET NEGALI NERS TAI NE JOS KOMPETENCIJA. PLIUS BET KURIS ZMOGUS BESIKREIPES I ES TEISMUS LAIMYTU 100 PROC BYLA PRIES LIETUVA UZ TOKIAS NESAMONES.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė