P. Porošenka žada nepasiduoti Rusijos šantažui dėl sutarties su ES (1)

Sustabdyta akimirka

Sustabdyta akimirka

Ukraina ir Europos Sąjunga nereaguos į Rusijos šantažą dėl šalies laisvosios prekybos sutarties. Tą jis pareiškė viešėdamas Lietuvos prezidentūroje ir kalbėdamas kartu su Lietuvos Prezidente Dalia Grybauskaite, spaudos konferencijos metu.

„Ukrainos politinė ateitis nebus sprendžiama Maskvoje, Ukrainos žmonės ją spręs. Ukraina yra dėkingas Lietuvai už eurointegracijos paramą! Europos integracija Ukrainai šiandien yra nacionalinė idėja, vienijanti šalį.“, – „Twitter“ paskyroje rašė Ukrainos prezidentas.

Ukrainos prezidentas sakė, kad pastaraisiais metais Ukrainos ir Rusijos prekybos apyvarta ir taip sumažėjo keturis kartus, tačiau šalis dar šį mėnesį yra pasiruošusi derėtis.

Buvo aptartos ir karinio konflikto Rytų Ukrainoje gairės.

„Trapios paliaubos Ukrainoje nėra taika. Ugnies nutraukimo susitarimas nuolat pažeidinėjamas, neatitraukta sunkioji karinė technika, neatkurta Ukrainos sienų kontrolė. Rusija toliau pamina tarptautinę teisę Ukrainoje, o jos demonstruojama kova su terorizmu – mažai įtikinanti. Už tai negalime mokėti Europos ir Ukrainos saugumu“, – sakė D. Grybauskaitė.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė