Skvernelis persigalvojo – lieka ministru (4)

Skvernelis | Alkas.lt koliažas

Skvernelis | Alkas.lt koliažas

Lapkričio 30 d. Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis, po  susitikimo su premjeru Algirdu Butkevičiumi, pareiškė atsiimantis atsistatydinimo pareiškimą ir liekąs dirbti Vyriausybėje.

A. Butkevičius pareiškė, kad S. Skvernelio prašymo netenkina, nes, esą, S. Skvernelio sprendimas dėl atsistatydinimo buvo skubotas ir „padiktuotas susidariusios emocinės situacijo“s.

A. Butkevičius pareiškė, kad su vidaus reikalų ministru Sauliumi Skverneliu sutarta, kad jis tęs darbą vadovaudamas ministerijai. Jis teigia, kad ministrui priekaištų dėl jo kompetencijos ir profesionalumo neturi:

„Jokiu būdu negalima toleruoti pavienių pareigūnų padarytų klaidų, kai dėl jų miestiečiams iškilo grėsmė. Šis išskirtinis įvykis tiriamas Generalinėje prokuratūroje, tačiau negalima nepastebėti ir neįvertinti policijos pareigūnų pastangų siekiant surasti tą bėglį. Buvo padaryta viskas,  kad  žmonės nenukentėtų,  o asmuo,  pažeidęs įstatymus, buvo sulaikytas“, – šiandien samprotavo Vyriausybės vadovas.

Premjeras A. Butkevičius pareiškė, kad  S. Skvernelio prašymas dėl atsistatydinimo buvo skubotas, padiktuotas emocinio situacijos vertinimo.

„Su ministru esame aptarę padėtį vidaus reikalų sistemoje,  kokios priemonės reikalingos, kad ta padėtis gerėtų. Matau, jog ministras turi aiškią viziją, kaip galima įgyvendinti Vyriausybės programą. Jo pasitraukimas apsunkintų šioje srityje jau pradėtų darbų įgyvendinimą. Esu atsakingas prieš visus Lietuvos žmones, todėl nusprendžiau netvirtinti Sauliaus Skvernelio prašymo atsistatydinti – su ministru sutarėme, kad jis atsiims savo prašymą ir tęs pradėtą darbą ministerijoje“, – sako premjeras A. Butkevičius.

Vyriausybės vadovas taip pat sakė, kad kalbėjosi su ministru, jog būtina gerinti policijos pareigūnų padėtį.

„Siekiant, kad į vidaus reikalų sistemą pritrauktume kompetentingus ir atsakingus asmenis iki 2016 metų pabaigos minimalios grandies statutiniams pareigūnams bus padidinti atlyginimai iki 600 eurų. Daugiau lėšų bus skiriama ir techniniam saugumui – ginkluotei, liemenėms ir mokymams“, – tvirtino Vyriausybės vadovas.

S.Skvernelis atsistatydinimo pareiškimą buvo įteikęs lapkričio 20 d. sulaukęs prezidentės Dalios Grybauskaitės kritikos dėl iš policijos komisariato Vilniuje pabėgusio ir ginklą antrankiais surakintomis rankomis iš policininkų atėmusio kalinio.

S.Skvernelis taip pat papuolė į Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės nemalonę, kuomet ji nesulaukusi iš jo žinių apie minėtą įvykį paskambino ministrui, o pastarasis užuot pasiaiškinęs pareiškė miegąs…

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė