Politinė taryba sutarė, kad Lietuva nepriims daugiau migrantų (8)

Darbo partijos nuotr.

Darbo partijos nuotr.

Šiandien, lapkričio 30 dieną posėdžiavo valdančiosios koalicijos Politinė taryba sutarė, kad Lietuva nepriims daugiau migrantų, negu yra šiuo metu įsipareigojusi.

Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis žurnalistams sakė, kad buvo pasisakyta prieš kvotų didinimą, išskyrus, jeigu bus kažkoks ypatingas atvejis, kuris bus svarstomas atskirai taryboje.

Išsiskyrė partnerių nuomonės dėl visiško migrantų kvotos priėmimo. Darbo partija siūlo nebe priimti 1105 neteisėtai patekusių į Europą migrantų. Šios partijos pirmininkas V. Mazuronis Politinėje taryboje laikėsi nuomonės, kad dėl smarkiai išaugusios terorizmo grėsmės ir kitų akivaizdžių šio plano trūkumų Lietuva turėtų atsisakyti jai skirtos pabėgėlių kvotos.

„Esu tikras, kad prievarta mes tikrai nieko nepasieksime, ne kartą matėme, jog priverstinis pabėgėlių skirstymas atnešė tik dar daugiau problemų: šalyse kilo protestai, dar labiau išaugo pabėgėlių srautai, smarkiai padaugėjo saugumo iššūkių. Be viso to, kai kurios valstybės atsisakė vykdyti tokią ES politiką ir taip pradėtas skaldyti Bendrijos narių vieningumas“, – po uždaro tarybos posėdžio kalbėjo V. Mazuronis.

Darbo partija pasiūlė koalicijos partneriams priimti sprendimą atsisakyti pabėgėlių kvotos, tačiau tokiam žingsniui pasipriešino socialdemokratai. Anot jų, pabėgėlių priėmimas nors ir susijęs su tam tikromis rizikomis, visgi Lietuvai kur kas svarbiau ES narėms parodyti, kad mūsų šalis – patikima partnerė.

Kategorijos: Lietuvoje, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė