NATO pajėgų vadas sako, kad ypač gerai žinantis ir suprantantis mūsų saugumo situaciją (0)

„Wikipedia“ nuotr.

„Wikipedia“ nuotr.

Lapkričio 25 d. krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas kartu su Lietuvoje trumpai viešėjusiu vyriausiuoju NATO ir Jungtinių Amerikos Valstijų pajėgų Europoje vadu (angl. U.S. European Command and NATO Supreme Allied Commander Europe) generolu Filipu Brydlovu (Philip Breedlove)aptarė JAV saugumo priemonių ir NATO Pasirengimo veiksmų plano įgyvendinimas mūsų regione, taip pat papildomus veiksmus Aljanso saugumui užtikrinti.

Gen. F. Brydlovas pabrėžė būtinybę ir toliau stiprinti saugumą ir užtikrinti stabilumą Baltijos regione, o Aljansui – poreikį tęsti prisitaikymą veikti naujoje saugumo aplinkoje ir grėsmių kontekste. Vyriausiasis JAV ir Aljanso pajėgų vadas Europoje patikino ypač gerai žinantis ir suprantantis mūsų saugumo situaciją ir asmeniškai toliau darysiąs viską, kad bet kokios grėsmės Aljanso narei akivaizdoje, būtų užtikrintas deramas atsakas visomis turimomis priemonėmis.

Savo ruožtu krašto apsaugos ministras J. Olekas teigė, jog ilgalaikis, nepertraukiamas Aljanso karinių pajėgų buvimas, ginkluotės ir įrangos dislokavimas yra veiksmingiausia mūsų saugumą užtikrinanti NATO priemonė.

„Sieksime, kad mūsų regione dislokuotos rotuojamos NATO pajėgos būtų padidintos iki brigados dydžio arba iki bataliono dydžio kiekvienoje Baltijos šalyje“, – sakė krašto apsaugos ministras.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė