Daugiau nei pusė Seimo narų ragina premjerą netenkinti S. Skvernelio atsistatydinimo (2)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ seniūnas Petras Gražulis inicijavo kreipimąsi į Ministrą Pirmininką Algirdą Butkevičių, kurį pasirašė visų frakcijų atstovai.

Pasirašiusieji Seimo nariai ragina Ministrą Pirmininką Algirdą Butkevičių netenkinti Vidaus reikalų ministro atsistatydinimo pareiškimo.

„Pabrėžtina, kad šiandien mūsų valstybė yra tarptautinio terorizmo ir pabėgėlių krizės akivaizdoje, todėl stabilumas ir kompetentingas ministras, kuris įnešė daug permainų sistemoje per tokį trumpą laiką, yra kaip niekad reikalingas Lietuvai.

Ministrui vadovaujant Vidaus reikalų ministerijai buvo žengti reikšmingi žingsniai, tokie, kaip vidaus tarnybos statuto priėmimas, kuris daugelį metų skynėsi kelią Seime.

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis labai pakėlė pasitikėjimą policija, todėl darbų tęstinumas yra labai svarbus.

Tikimės, kad ministras S. Skvernelis, kuris ne veltui yra vertinamas už savo profesionalumą, už didelę patirtį, už ryžtingas reformas sistemoje, nepraras savo ryžto, ir todėl raginame tęsti pradėtus darbus vidaus reikalų sistemoje, o Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus prašome netenkinti vidaus reikalų ministro S. Skvernelio atsistatydinimo pareiškimo,“ – sakoma kreipimosi į Ministrą pirmininką pareiškime.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė