Kviečia folkloro ansamblio „Mindrė“ koncertas Klaipėdos etnokultūros centre (0)

Folkloro ansamblis „Mindrė“ | Klaipėdos etnokultūros centro nuotr.

Folkloro ansamblis „Mindrė“ | Klaipėdos etnokultūros centro nuotr.

Lapkričio 28 d. 16.00 val. Klaipėdos etnokultūros centre (Daržų g. 10) su jaunimo folkloro ansambliu „Mindrė“ (vad. Rytis Ambrazevičius, Vilnius), bus apskrieti visi Lietuvos etnografiniai regionai. Ansamblio vadovas prof. dr. R. Ambrazevičius supažindins su regionams būdingiausiomis tradicinėmis dainomis, dainavimo stilistika.

Vilniaus miesto jaunimo folkloro ansamblis „Mindrė“ susibūrė 2008-ųjų metų rudenį, kai saujelė Lietuvą, jos papročius, tradicijas bei palikimą mylinčių ir puoselėjančių žmonių susirinko padainuoti savo malonumui. Nuo 2008-ųjų metų ansamblis išaugo ne tik narių skaičiumi, bet ir smarkiai ūgtelėjo patirtimi, įgyta koncertuojant įvairiuose festivaliuose, šventėse, dalyvaujant projektuose Lietuvoje ir užsienyje.

Nuo pat susikūrimo „Mindrėje“ skamba įvairių regionų dainos, instrumentinė muzika, mokomasi šokių.

„Mindrės“ nariams kiekviena repeticija, koncertas yra puiki proga pabūti kartu. Bendrystės jausmas ir lietuvių liaudies muzika lydi kiekvieną ansamblio vakaronę, kelionę, susibūrimą. Tradicijų pažinimas ir buvimo kartu džiaugsmas – štai kur tikroji ansamblio dvasia ir siekis.

Įėjimas nemokamas.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė