Bitininkystei skirta daugiau nei 624 tūkst. eurų (0)

bite_zum.lt

zum.lt nuotr.

Patikslintos Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2014–2016 metų programos priemonių įgyvendinimo taisyklės. Paramos paraiškos priimamos nuo š. m. lapkričio 23 iki 2016 m. sausio 8 d., paramai skirta daugiau nei 624 tūkst. eurų.

Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2014–2016 metų programa susideda iš šių priemonių: „Techninė pagalba bitininkams ir jų grupėms“; „Varozės kontrolė“; „Avilių transportavimo į ganyklas racionalizavimas“; „Medaus fizinių ir cheminių savybių analizė“; „Bičių šeimų atnaujinimas“; „Bitininkystei ir bitininkystės produktams skirtos taikomųjų mokslinių tyrimų programos“.

Atkreipiame dėmesį, kad šiais metais paramos paraiškos ir mokėjimo prašymo formos yra pakeistos, todėl kreipiantis dėl paramos būtina pildyti tinkamas formas.

Paramos paraiškas pagal priemonę „Techninė pagalba bitininkams ir jų grupėms“ gali teikti bičių laikytojai, turintys nuo 20 iki 30 bičių šeimų, pagal priemonę „Avilių transportavimo į ganyklas racionalizavimas“ –  bičių laikytojai, turintys ne mažiau kaip 31 bičių šeimą, pagal priemonę „Bičių šeimų atnaujinimas“ –  bičių laikytojai, turintys ne daugiau kaip 19 bičių šeimų.

Informacija apie laikomų bičių šeimų skaičių bus tikrinama pagal einamųjų metų spalio 31 d. Ūkinių gyvūnų registre užregistruotą bičių šeimų skaičių.

Pareiškėjai, norintys gauti prioritetinių balų, turi pridėti ekologinio bityno arba pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagamintų bičių produktų ar jų mišinių sertifikatus.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė