S. Skvernelis ragina Lietuvos gyventojus nesibaiminti pabėgėlių (6)

JT nuotr.

JT nuotr.

Kaip šiandien, lapkričio 19 dieną, Žinių radijui sakė Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis, nėra reikalo visuomenei baimintis atvykstančių migrantų taip pat nerimauti dėl planuojamo griežtesnio duomenų rinkimo.

„Jeigu dėsime ženklą, kad iš kitur atvykęs žmogus yra teroristas, tai turėsime neteisingą situaciją“, – Žinių radijui ketvirtadienį sakė ministras.

Ministras apsukė klausimą ir nukreipė jį į emigracijoje gyvenančius tautiečius, kurie yra, pasak jo, itin linkę nusikalsti ir klausė ar nevertėtų tokioms šalims, kaip Norvegijai, Suomijai ar Danijai neišsiųsti mūsų tautiečių atgal į Lietuvą.

„Pilną teisę turi norvegai, švedai, danai, suomiai pasakyti „lauk lietuviai iš šitų valstybių, ekonominiai imigrantai“, kadangi daugiausia nusikalstamų veikų tose šalyse padaro mūsų tautiečiai – plėšimai, vagystės, narkotikai, prekyba žmonėmis“, – kalbėjo S. Skvernelis.

Planuojama kurti keleivių duomenų įrašų sistemą, kuriai nepritaria Europos Parlamentas. S. Skvernelis mano, kad tokiu atveju Lietuva pati atskirai tai turi įdiegti.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė