Žydų kareivis TV laidoje „Diagnozėje: valdžia“: jūs esate visiškai nepasiruošę priimti pabėgėlių (6)

Danielius Lupšicas_facebook.com

Danielius Lupšicas | facebook.com nuotr.

Antiteroristinių operacijų būrio narys, Izraelyje kovojęs su musulmonų teroristais teigia, kad Lietuva visiškai nesupranta į ką veliasi, sutikusi  priimti 1105 pabėgėlius iš  musulmoniškojo pasaulio. „Info TV“ laida  „Diagnozėje: valdžia“ eteryje pasirodys sekmadienį 19.30 val.

Danielius Lupšitsas (Danielius Lupshitz) Izraelyje gyveno 15 metų. Neseniai grįžo į Lietuvą. Su teroristais iš arti kovojęs žydų kareivis aiškina, kad Lietuva neturėtų priimti nė vieno pabėgėlio. Ypač po kruvinojo penktadienio Paryžiuje, kai per teroristų atakas žuvo daugiau nei 130 žmonių ir dar per 300 buvo sužeisti.

„Lietuva ir lietuviai bijo kitokių. Bijo ir manęs, kai einu gatve šiek tiek kitaip apsirengęs, neslepiu savo religijos ir įsitikinimų. Yra tie žvilgsniai“, – aiškino. D. Lupšitsas.

Pasak Izraelio kariuomenės rezervisto, ne tik Lietuvos žmonės, bet ir valdžia yra nepasirengusi priimti kitataučius. Čia nėra tinkamų sąlygų, mokyklų, darželių, net musulmonams tinkamo maisto.

Laidoje pritarimą žydų tautybės kariui pareikš ir radikalių pažiūrų žurnalistas Ričardas Čekutis.

„Iš esmės tie ponai važiuoja kurti kalifato, koks dabar yra Sirijoje ir Irake. Tai aš nežinau, kas dar turi nutikti, turint galvoje Paryžiaus kontekstą, kad šitą tiesą visi pagaliau suprastų. Žinoma, jie visi nėra teroristais, dalis jų teroristais taps pagyvenę uždaruose migrantų getuose“, – pranašavo R. Čekutis. 

Visgi viena pirmųjų pabėgėlius Lietuvoje sutikti planuojanti Seimo narė Birutė Vėsaitė aiškina, kad žmonėms būtina padėti.

„Tie pabėgėliai nėra teroristai, jie yra teroristų aukos, turbūt niekas nedrįs prieštarauti“, – tikino parlamentarė.

„Prancūzai neapsigynė nuo teroristų, JAV neapsigynė, Izraelis sunkiai tvarkosi, o mūsų valdžia visažiniai – viską moka geriau“, –  Seimo narei atkirs R. Čekutis.

Laidoje taip dalyvavęs jau daugiau nei du dešimtmečius Lietuvoje gyvenantis siras pareiškė, kad čia susirado puikių draugų, nors pradžioje daug kas jį bandė įskaudinti. Greitosios pagalbos mediku dirbantis musulmonas sako neįsivaizduojantis gyvenimo kažkur kitur.

Kodėl priešo gyvybė verta tik 50 centų? Kas siūlo pabėgėlius pasitikti šūviais? Ir kodėl laidoje netikėtai pasirodys vedėjos Rasos Tapinienės vyras Andrius?

„Diagnozė: valdžia“ per „Info TV“ sekmadienį 19.30 val.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė