Lietuvos Prezidentė pasveikino Latviją Nepriklausomybės dienos proga (0)

D. Grybauskaitės susitikimas su Latvijos Prezidentu R. Vėjuoniu | lrp.lt, R. Dačkaus nuotr.

D. Grybauskaitės susitikimas su Latvijos Prezidentu R. Vėjuoniu | lrp.lt, R. Dačkaus nuotr.

Lapkričio 18 d., Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Latvijos Respublikos Prezidentą Raimondą Vėjuonį Latvijos Nepriklausomybės dienos proga.

„Latvija yra viena artimiausių Lietuvos politinių, ekonominių ir kultūrinių partnerių. Esame ne tik sąjungininkai Europos Sąjungoje ir NATO, bet ir artimiausi kaimynai, draugai ir bendraminčiai, pastarąjį šimtmetį kartu einantys laisvės ir nepriklausomybės keliu“, – rašoma Prezidentės sveikinimo laiške.

Pasak šalies vadovės, Lietuva ir Latvija principingai siekia bendrų tikslų ir sėkmingai įgyvendina bendrus gynybos, energetikos, transporto projektus. Taip abi šalys kuria dar tvirtesnius ryšius ir įtvirtina visapusišką savo piliečių nepriklausomybę.

„Šiandien mūsų regione, žemyne ir visame pasaulyje susiduriame su rimčiausiais pastarųjų dešimtmečių iššūkiais. Privalome likti vieningi ir ryžtingai ginti visus europiečius vienijančias vertybes, taip pat ir visapusišką mūsų valstybių ir viso žemyno stiprybę“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė pabrėžė, kad Lietuvą ir Latviją sieja nuoširdus abipusis supratimas ir draugiški žmonių ryšiai, kurie ir toliau skatins naudingą bendradarbiavimą kartu sprendžiant abiem valstybėms ir visai Europai aktualius klausimus.

Latvijos Prezidentui ir visiems Latvijos žmonėms šalies vadovė palinkėjo ilgų saugumo, gerovės ir klestėjimo metų.

 

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė