Kauno sąjūdiečiai paminėjo Latvijos nepriklausomybės dieną (2)

Kauno sajudieciai paminejo Latvijos nepriklausomybes diena1

Kauno sąjūdiečiai paminėjo Latvijos nepriklausomybės dieną | rengėjų nuotr.

Lapkričio 18 dieną Kauno sąjūdiečiai paminėjo Latvijos nepriklausomybės dieną prie paminklinio akmens, skirto pažymėti vietą, kurioje buvo Latvijos ambasada Lietuvoje (1923-1940) Vytauto prospekte Kaune.

Atminimo lenta pastatyta Kęstučio gatvės ir Vytauto prospekto sankirtoje esančiame skvere, kur seniau stovėjo mūrinis pastatas, o jame nuo 1923 iki 1940 metų buvo įsikūrusi Latvijos diplomatinė atstovybė. Šis pastatas buvo sugriautas prieš 20 metų, tiesiant naujas gatves.

Tarpukario laikotarpyje Lenkijai okupavus Vilnių ir Vilniaus kraštą, Kaunas buvo laikinoji sostinė, kurioje, ketvirtojo dešimtmečio pabaigoje veikė daugiau kaip 40 pasaulio valstybių diplomatinių atstovybių.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

2 komentarai

  1. Ačių kauniečiams,turbūt jie vieninteliai šiandien prisiminė brolius latvius…

  2. Gėda R. Kaminskui vadintis ,,sąjūdininku", o alkui- reklamuotį tą antitautišką asmenybę...:

    Ar žinote, kad dėstytojas konservatorius R. Kaminskas- ( 1)yra neteisėtas (konservatorių legiono 🙂 ) Sąjūdžio Kauno sk. pirmininkas ,surengęs pseudoataskaitinį- rinkiminį MIESTO SKYRIAUS SUSIRINKIMĄ.Neteisėtą susibūrimą,kuriame atsivestų studentų pagalba tapo pirmininku….(Visuomeniškas kaunietis R .Žiliukas pasibaisėjęs tokio sukto žmogaus organizuojamais ,susirinkimais” bando tai išviešinti….Pagarba doram žmogui – R.Žiliukui, kuris pats vienas surinko visą lapą parašų )..Vargas portalui reklamuojančiam to pseudosąjūdininko- ,,trintuko” parodomasias akcijas…
    (2.)TAS trintukas su savo pseudosąjūdiečiais gavo 9 parašų lapus už kalbos apsaugą dokumentuose , o surinko 5 parašus…:) 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė