Z. Vaišvila. Vėl žudynės Paryžiuje. Kodėl? (16)

Signataras Zigmas Vaišvila | penki.lt nuotr.

Signataras Zigmas Vaišvila | penki.lt nuotr.

Po įvykių Paryžiuje užjaučiame nužudytųjų artimuosius, skausmas suartina. Tačiau pralietas nekaltų žmonių kraujas reikalauja atsakymo į klausimą KODĖL? Tuščių skambių šūkių apie vienybę, menamas bendras demokratijos vertybes nepakaks.

Po žudynių Paryžiuje „Charlie Hebdo“ redakcijoje ir košerinėje parduotuvėje rašiau straipsnį „Bijokime valdžios melo, kaip velnias kryžiaus“ ir atsakiau į šį klausimą – visų pirma, Prancūzijos valdžia, tiesiogiai ar netiesiogiai leidusi išprovokuoti žudynes „Charlie Hebdo“ redakcijoje.

Kaip ir šį kartą Prancūzijos valdžia beveik viską žinojo, tačiau… žudynės įvyko. Tada iškart ji paskelbė, kad bent dvejus metus žinojo, kad du broliai žudikai yra Jemene apmokyti teroristai, kuriems net uždrausta skraidyti lėktuvais! Iškart po įvykių paskelbta, kad prieš du mėnesius brolių-žudikų kaimynei pasirodė įtartina, jog šie tyliai gyvena. Dėl tokios „labai svarbios“ priežasties kaimynė nusisamdė santechniką, kuris išlaužė šių jos kaimynų namo duris, ir abu įėję į vidų, rado didžiulį ginklų arsenalą! Tik bėda, kad broliai grįžo namo ir įsilaužėlius užtiko savo namuose. Prigrasino tylėti. Ir kaimynė gyva liko, ir teroristai darė, ką reikėjo. Graži pasaka. Beje, Prancūzijos valdžia tada paskelbė, kad brolių-teroristų bendrininko, sulaikiusio parduotuvėje įkaitus, draugė, apsimetusi įkaite, pabėgo iš ten. Jei pabėgo, o ne buvo paleista, tai kokiu būdu Prancūzijos policija žinojo ir skelbė „nežinomo“ teroristo ir jo draugės pavardes, dar jų nenukovus? O jei juos pažinojo, tai kodėl paleido teroristo draugę, „supainioję“ ją su įkaitėmis…

Beje, teroristo draugės pavardė Boumediene (Bumedjen). Huari Bumedjenas (Hawārī Bū-Madyanbuvo vienas pagrindinių Alžyro išsilaisvinimo iš Prancūzijos kolonijinio režimo dešimtmečiais trukusio karo vadovų, nuo 1965 m. iki 1976 m. – Alžyro Revoliucijos Tarybos pirmininkas, vėliau – gynybos ministras, antrasis nepriklausomo Alžyro Prezidentas (1976 – 1978). Sparnuotąją mintį H. Boumediene ištarė JTO asamblėjoje 1974 m.: Netruks ateiti diena, kada milijonai žmonių išvyks iš pietų pusrutulio ir persikraustys į šiaurinį. Jie atvyks ne kaip draugai, o kaip nukariautojai. Jų ginklu bus vaikai, mūsų moterų įsčios – mūsų pergalės ginklas. Per 80% A. Merkel pakviestųjų ir priimamųjų nelegalų yra jaunuoliai.

Lapkričio tragedija Paryžiuje šiurpi. Tačiau nežinau, kodėl koncerto salėje nevyko derybos su įkaitus paėmusiais teroristais. Matyt, policija nusprendė, kad taip mažiau bus aukų. Bet nusprendė, suprasdami, kad aukų bus. Ar tikrai to negalima buvo išvengti? Ko siekė teroristai įkaitų paėmimu?

Ir vėl apie panašias naujų žudynių Paryžiuje detales. Susisprogdino į gabalus teroristas, tačiau šalia rastas Sirijos piliečio pasas. Nusikaltėlis aiškus, jau skelbiami ir antraeiliai žinomi teroristai iš Briuselio, kurių vienas ir teistas, ir nebegyvas. Tačiau, deja, Serbijos policija pabėgėlių centre sulaiko dar vieną vaikiną su tokiu pačiu pasu, vardu ir pavarde. Padirbtu Turkijoje. Profesionalios Prancūzijos policijos norisi paklausti, kiek dar su tokiu pačiu Sirijos piliečio pasu ir ta pačia pavarde ir vardu į Europą A. Merkel kvietimu atvyko teroristų? A. Merkel tai padarė mūsų visų vardu ir nepaklaususi mūsų nuomonės.  ES vadovybės būtina paklausti, kodėl uždarė Sirijos ambasadas Europoje? Matyt, geriau nei Sirijos valdžia žino, kam ir kokį pasą Sirijos valdžia išdavė? Matosi, kad žino, tik nespėja skaičiuoti, kiek Turkijoje ir Katare jų prigaminta tuo pačiu vardu ir pavarde.

Ar suprantate, Europą valdantieji, ką pridirbote su nesibaigiančia „atvirų“ ir apmokamų durų diena Europoje? Tačiau esminis klausimas, kodėl šias „atviras dienas“ paskelbėte ir nebaigiate?

Gedėdami žuvusiųjų, visų pirma Prancūzijos, Vokietijos, JAV, Turkijos, Saudo Arabijos, Kataro, o ir Lietuvos vadovai privalo savo tautiečiams atsakyti į klausimus, kodėl al-Qaeda, prisiėmusi atsakomybę dėl Rugsėjo 11-osios teroro aktų, Sirijoje vadinama „nuosaikiąja opozicija“? Kodėl civilizuotomis ir demokratinėmis save skelbiančios valstybės šias „nuosaikias“ teroristines organizacijas ir net apsišaukėlę „islamo valstybę“, prisiėmusią atsakomybę dėl Rusijos keleivinio lėktuvo katastrofos bei žudynių Paryžiuje, remia ginklais ir finansais, apmoko ir koordinuoja jų teroristus, nelegaliai iš jų perka naftą? Vien paskelbimo, kad metų metais Vakarų demokratinės valstybės didžiulės koalicijos vardu kariauja su šiais teroristais, nebepakanka.

Prancūzija pagal JAV pateiktus duomenis Rakoje, „islamo valstybės“ sostinėje, po lapkričio žudynių subombardavo šių teroristų vadavietę, apmokymo centrą, amunicijos sandėlį ir aibę kuro saugyklų. Norima visus įtikinti, kad jau keletą metų „islamo valstybę“ bombarduojanti ši koalicija, vadovaujama Prancūzijos ir JAV, iki šiol nežinojo, kur Rakoje yra šie objektai. Tik po žudynių Paryžiuje iškart sužinojo. Jau ne visus įtikinsite, ypač po to, kai Irako tarnybos sulaikė Mossado generolą šioje „islamo valstybėje“ ir šis atvirai prisipažino, kaip JAV ir šios koalicijos nariai sukūrė ir toliau remia „islamo valstybę“ kovai su Sirijos valdžia. Vyksta kova dėl plėšikiškų ekonominių tikslų, neturinčių nieko bendro su jūsų deklaruojamomis vertybėmis, visų pirma dėl to, kieno dujos tekės per Siriją ir Turkiją į Europą. Sirija pasirinko Irano – Irako variantą, „islamo valstybę“ kovai su šį variantą pasirinkusiu Sirijos Prezidentu sukūrusiai koalicijai reikia Kataro – Saudo Arabijos  ir Egipto – Izraelio variantų.

Tiems, kuriems informacijos šaltinis nėra vien LRT ir Delfi.lt, jau beveik pusmetis žinomas viešai paskelbtas ČŽV patvirtinimas, kad jie kūrė šią teroristinę organizaciją.

Europos Sąjungos Prezidentas D. Tuskas pripažino, kad Šengeno erdvė nebeegzistuoja. Signataras Zigmas Vaišvila ir Seimo narys Audrius Nakas dar spalio 5 dieną raštu Lietuvos valdžią perspėjo, o lapkričio mėnesį, Lietuvos Seimui pradėjus nelegalų įteisinimo procedūras, dar kartą atkreipė dėmesį, kad Europos Sąjungos sprendimai dėl privalomo nelegalų priėmimo yra neteisėti, nes yra ypatingos svarbos – dėl ES saugumo, dėl ko turėjo būti priimti vienbalsiai.

Kodėl Jungtinė Karalystė, Airija ir Danija buvo atleistos nuo šios prievolės? LRT ir Prezidentė D. Grybauskaitė mums nepaaiškino. Lietuvos valdžia į šiuos perspėjimus nesureagavo  ir nuolankiai tęsia neteisėtus mūsų valstybę į pražūtį vedančius nurodymus, nepaisydama Lietuvos piliečių nuomonės ir jų negindama.

Lietuvos Vyriausybė net pasišovė reorganizuoti pasienio tarnybą, faktiškai likviduodama Lazdijų užkardą. Didinti reikia ne karo, bet vidaus reikalų sistemos biudžetą.

Todėl atėjo laikas jau ne prašyti, o reikalauti, kad Lietuvos valdžia atstovautų Lietuvos piliečių interesams. Neteisėti ES sprendimai dėl privalomo nelegalų priėmimo negali būti vykdomi, o ES vadovybė ir valstybės narės nedelsiant privalo apsispręsti dėl Europos Sąjungos likimo. Nelegalių imigrantų srauto stabdymas turi būti vykdomas veiksmais, o ne žodžiais ir aimanavimais. Teroristų rėmimas ir veidmainystė turi nedelsiant baigtis.

Laikas ir mums atsipeikėti – karo propaganda paprastai užsiima aršiausi provokatoriai. Šias technologijas gerai įsisavinusi Lietuvos Prezidentė pernai lapkrityje Rusiją pavadino teroristine. Mums puolus aiškinantis, ką ji tuo norėjo pasakyti, Prezidentė iškart pateikė Seimui ratifikuoti Euro stabilumo mechanizmą (Lisabonos sutarties papildymą), kurį Seimas puolė strimgalviais ratifikuoti ir padarė tai be Tautos pritarimo rekordiškai greitai – 3 savaites. Lietuva gavo tinkamą kalėdinę dovaną – jos besąlygišką įsipareigojimą per 7 dienas nuo pareikalavimo duoti „vargstančiai“ euro zonai tiek, kiek ši pareikalaus. Neteisėtai ir pažeidžiant mūsų Konstituciją. 2008 metais Seimas neteisėtai ratifikavo ir Lisabonos sutartį, atėmusią iš Lietuvos lygiateisiškumą Europos Sąjungoje.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .

16 komentarų

 1. Na taip Zigmai, čia dabar ramu, dėka visų mūsų (nors po 1938 m.-1939 m.-1940 m. Lenkijos, Vokietijos, SSSR ultimatumų kai slapta SSSR ataka .su Vokietija pradėjus 1939 m. rugpjūčio KARĄ) prieš Lenkiją vis nepripažįstama
  nepripažįstam ir Vytauto Landsbergio (taip taip);
  ir Jono Basanavičiaus; ir kankintojo, bet nenukankintojo tuometinio (1918 m.)
  Valstybės vadovo Stasio Šilingo, kurio žmoną Emiliją ir dukrą Ramintą gorbačiov-stalinietiškai-lenininio teroro
  “ispolniteliai” okupantai numarinę į vergovę IŠSIGABENUS (nebūta jokių trėmimų!! – vien areštai ir dePORTacijos
  į SSSR vergijos plotus…).

  Taip taip brangus Zigmai, bendražygi ir signatare,
  gerai bei gerokai čia mėginta Paties Kovo 11-osios iškovojimų gintį tęsti,
  kaip sausį 1991m. ruoštis, tačiau … KLAIDINIMAS paties, gerb. Signatare, su gerb. seimo nariu
  (dar.. Konstitucijos nesulaužiusiu), ką tik seime ieškot.. savęs gal,, pradėjusiu, – NEDOVANOTINAS.

  Žinau, kad žinai, jog dabartinė Lietuvos valdžia visiškai visiškai n e l e g i t i m i ir TAUTOS mandatų
  – savas Priesaikas vykdyti Konstituciją sulaužiusi, nebeturi… T.Y. valdo, tiksliau “valdo” šalį ir mus

  N E LE G A LI A I.

  Žinau, kad tą ŽINAI,
  žinai profesionalia ir dokumentaliai,
  tai kodėl – K L A I D I N I:
  “laikas jau ne prašyti, o reikalauti, kad Lietuvos valdžia atstovautų Lietuvos piliečių interesams”

  Tarsi pati nelegalų (vos ne teroristų ant konstitucigumo santvarkos ČIA, po 1992 m. referendumo)
  sąstatinė seiminė-vyriausybinė koalicija būtų paprašiusi.. JĄ APEIT, RAMIAI “Apžaist”
  ir dėl Priesaikos sulaužymo – atstatydinimo per išankstinius Seimo rinkimus nereikalaut.

  Tai kuo brolau – pats tuo nuo Tavo
  aprašomos Prancūzijos pareigebyninkų žioplumos skiriesi.
  “visų pirma, Prancūzijos valdžia, tiesiogiai ar netiesiogiai leidusi išprovokuoti žudynes „Charlie Hebdo“ redakcijoje”

  kai, garbiu signataru esant, taip NEGARBINGAI TYLI, dėl Priesaikos… SEIMO NARIO PRIESAIKOS
  sumaitotos, paniekintos ČIA LLietuvoje
  DABAR???

  Būk!

  • Mintis:

   Tai bendražygiai ne visada?Kartais taip,kartais ne? Nors,atsiprašau,supratau Jūs mintimis -taip.O kas padės,sustiprins?Kodėl palikot nepriklausomybės karį vieną lauke?Gi dažnai pasisakymuose kartojama,kad už nepriklausomybę kova tęsiasi?

   • „Kiekvienam žmogui didžiausia brangenybė – jojo tautos laisvė.
    Amžių ir kraujo reikia, norint ją laimėti,
    meilės – norint ją auginti,
    nuolat budėti – norint ją apginti.
    Bet pakanka vienos kartos klaidų –
    ir tauta gali prarasti visą savo laisvę ir nepriklausomybę“

    STASYS ŠILINGAS

    “Tautos dainų genezės” autorius
    ir devynerių dukrų, kurias augino su savo mylimąja, Žemaičių bajoraite – Emilija Šilingiene (iš Bytautų giminės), Laimos, Daivos, Danguolės, Saulenės, Ramintos, Audronės, Rusnės, Vingros, Galindos
    Tėvas.

    1941 metų birželio 14-osios rytas nutraukęs iš šimtmečių glūdumos pradėtą šį šviesų Lietuvos milžino Valstybės kūrimo kelią. Savo dvare-sodyboje suimtas Lietuvą okupavusios karo jėgos ir sykiu su žmona Emilija bei dukra Raminta išgabentas etapu į nelaisvę ssrS (lig šiol klaidingai vartojamas nužmoginimo
    teroristinės santvarkos primetinys
    – tremtis);
    išsyk ssrS kaliniai atskirti nuo šeimų, – vyrai ir moterys į atskirus vagonus…
    Ir daugiau, niekada niekada vienam garbingiausių mūsų Valstybės atkūrėjų nebuvo
    lemta išvysti savų artimųjų,

    Turim nuolat prisiminti jo priesaką apie iškovotą 1918 m. Laisvę
    Laisvės dešimtmečio minėjime.

    ir gal SIGNARAI (tame tarpe ir pats jau minėtasis bendražygis iš sąjūdžio Vytautas Landsbergis) galų gale susivoks
    KĄ KAS KAIP ir K I E K
    tebemanipuliuoja nekliudomai jų tyla, nuo pat 1941 m. birželio 14 d. didžiųjų vergovės ešelonų apvilktų “pasivažinėjimo” tremtin tremtinių-turistų, politinių vargelelių iš Lietuvos
    pasitraukėlių vardu “tremtinio” įmestu …VERGAIS – išnaikinimui ir žudymui.

    Todėl šio obalsio Šauliams, jo autoriaus 1924 m. Šaulių sąjungos vadovo, ir Valstybės Vadovo “nurašinėjimas” nuo Europos istorijos su visu Jonu Basanavičiumi yra žema:
    ypač kiekvienam Kovo 11-osios signatarui…
    Nei vienam nieko per 20 metų taip ir lapkričio 23-iosios minėjimui šio didžiavyrio,
    grafų Šilingų laisvės kovotojų 1831 m. ir 1863 m. sukilimuose, jo 130-osios
    gimimo metinėms neprisidedant. Tylint, nutylint
    tyla
    tyla
    tyla tyla
    be
    Jono Basanavičiaus,
    be Stasio Šilingo,
    be Vytautos Landsbergio,
    be Zigmo Vaišvilos (tikros ir deramos įtakos Sausio 13-ąją)
    net paliekant pasaulinei istorijai.

    Kūdikiška mūsų būtis – iš Vasario 16-osios stebuklo šešėlio: nugalėtojams SAUSIO 13-TĄ!

    ..BET PAKANKA VIENOS KARTOS KLAIDŲ!
    Įsiklausyk į Stasio Šilingo, – lietuvių kunigaikščio žodžius – širdimi, SAVA.

    • )..(:

     kas ….??? vytautas landsbergis susivoks ???????gal juokaujat 🙂

    • Mintis:

     Ačiū,gerbiama Giedriau.

     STASYS ŠILINGAS
     “,jo iniciatyva parengti Teismų santvarkos,Tautai ir valstybei saugoti,Spaudos ir kt. įstatymai.”
     “1920m Meno kūrėjų draugija, įsteigta M.K.Čiurlionio galerija,Operos ir dramos vaidykla,Meno mokykla.
     “Tai buvo tautinės lietuvių savimonės sąmoningas ir kryptingas ugdytojas,Tautos ir vienybės stiprintojas.Šiems siekiams įgyvendinti telkėsi mokslą,švietimą,visuomenę ir kultūrinę veiklą,savo profesijos-teisės priemones,taip pat ir politiką.
     Tai- visumos žmogus ,kuris dar nebuvo išskaidytas į siauros specializacijos dedamąsias”.
     S.Šilingas iš dėdės paveldėjo barono titulą,kuriuo niekad nesididžiavo ir nesinaudojo….”.
     Tai kodėl ne tokiam Lietuvos patriotui skirti Laisvės premiją,po mirties,kuris be pasipūtimo kūrė Lietuvai,Lietuvą?

 2. )..(:

  ,,Prancūzijos valdžia tada paskelbė, kad brolių-teroristų bendrininko, sulaikiusio parduotuvėje įkaitus, draugė, apsimetusi įkaite, pabėgo iš ten. Jei pabėgo, o ne buvo paleista, tai kokiu būdu Prancūzijos policija žinojo ir skelbė „nežinomo“ teroristo ir jo draugės pavardes, dar jų nenukovus? O jei juos pažinojo, tai kodėl paleido teroristo draugę, „supainioję“ ją su įkaitėmis…” siam pasauly visko buna 🙂

 3. alksnaitis:

  Pagarba Zigmui Vaišvilai-žmogui sakančiam tiesą. Tik tokie žmonės galėtu vesti lietuvių tautą nuo išnykimo prarajos .O ne keliaklupsčiautojai Briuselio, Vašingtono, Tel Avivo, Maskvos priklausomai nuo vėjo pasikeitimo.

 4. dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  “Z. Vaišvila. Vėl žudynės Paryžiuje. Kodėl?”
  Tas “Kodel” tai mano supratimu labai paprastas atsakymas. Prancuzija yra karo stovyje, ir tai pasake Prancuzijos prezidentas. O, kad kare yra uzmusami zmones, daromi reidai i prieso teritorija…. o tai kas cia naujo? Man atrodo, kad tai naturali karo stovio situacija. Taigi kariaujancios salys turi buti pasiruosusios tureti auku! Kitaip nebuna!

  • Pakirkšnutė:

   Žudoma kasdien ir nieko čia naujo, baikit apsimetėliškai “stebėtis”.
   Nueik į bet kurią “pardę” ir pamatysi, kiek prižudyta (mėsos).

   Bet “matai”, anie gyvuoliai (gyvuliai) šventai paguldė savo galvas (nugarines, karkas, šlauneles) ir sielas ?

 5. Diedas:

  Kokia naudą turi šis portalas publikuodamas Zigmo fantazijas?. Skiedžia bile ką, kad tik sukelt nepasitenkinimą. Jo rašinėliai nesiskiria nuo rusų propagandistų svaičiojimų apie vakarus. Kadaise seimo tribūnoje pūtė snarglius ir dabar jo rašliavoje turgaus bobelės vaitojimas.”vyyskas bląąągai,arbe neišgyvynsme, arba mirsme”

 6. LosAngeles:

  ‘..ypač po to, kai Irako tarnybos sulaikė Mossado generolą šioje „islamo valstybėje“ ir šis atvirai prisipažino, kaip JAV ir šios koalicijos nariai sukūrė ir toliau remia „islamo valstybę“ kovai su Sirijos valdžia..’

  hm… siaip jau tai ne naujiena, kaip autorius sako kas skaito ne tik delfi ir ziuri ne tik LTV, tam tai ne paslaptis. Bet ‘issilavinusiems’ pilieciams tai nesvarbu…
  O juk apie tai turetu buti pranesinejama kasdien, kad zmones zinotu kas ‘orkestro’ dirigentas ir kokie jo tikslai

 7. Tautietis:

  Teisingas straipsnis Z.Vaišvila netuščiažodžiauja. Nesuprantu Giedriaus išvedžiojimų matyt pats nesusigaudo,ką rašo; tik šiukštu negretinkit Jono Basanavičiaus su tuo Landsbergiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė