Už teroristines atakas Paryžiuje atsakingi vakarykščiai „pabėgėliai“ (2)

Prancūzijos policija renka informaciją prie „Bataclan“ teatro dieną po teroristinio antpuolio | Wikipedia.org nuotr.

Prancūzijos policija renka informaciją prie „Bataclan“ teatro dieną po teroristinio antpuolio | Wikipedia.org nuotr.

Pranešama, kad vienas ar du teroristai, dalyvavę Paryžiaus žudynėse, identifikuoti, kaip į Europą neseniai įsibrovę migrantai („pabėgėliai“) iš Sirijos.

Prancūzijos institucijos paprašė graikų teisėsaugos patikrinti vieno vyro pasą, rastą prie savižudžio sprogdintojo kūno, ir pirštų atspaudus, taip pat kito vyro pirštų atspaudus, įtariant, kad jie anksčiau registravosi Graikijoje.

Graikijos Viešosios tvarkos ir piliečių gynimo ministerija patvirtino, kad bent vienas teroristas, turėjęs Sirijos pasą, buvo registruotas kaip „pabėgėlis“ Lero saloje šių metų spalio 3 d. Prancūzijos policija informavo, kad tas pasas buvo rastas netoli vieno iš užpuolikų kūno prie koncertų rūmų „Bataclan“, kur buvo nužudyti 82 žmonės.

Vienas graikų policijos šaltinis sakė, kad antrasis vyras taip pat buvo užregistruotas Graikijoje, o televizija „Mega“ pridūrė, kad tai irgi įvyko Lero saloje rugpjūtį.

Dar rugsėjo 9 d. Graikijos migracijos ministras Joanis Mouzalas sakė: „Būtų kvaila manyti, kad tarp pabėgėlių, besiveržiančių į Europą, nėra džihadistų“. Tačiau šiuos žodžius ignoravo Vakarų Europos lyderiai. Net ir reaguodama į Paryžiuje įvykdytus teroro aktus, Angela Merkel kvietė žmones būti tolerantiškais imigrantų atžvilgiu.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė