Po atakų Paryžiuje Lenkija pagal ES kvotas migrantų priimti nežada (4)

konradas-simanskis-youtube

Konradas Šimanskis | youtube.com stop kadras

Lapkričio 14 d. įvykusioje spaudos konferencijoje,  pirmadienį pareigas pradėsiantis eiti, naujasis Lenkijos Europos reikalų ministras Konradas Šimanskis (Konrad Szymański) pareiškė, kad po atakų Paryžiuje Lenkija pagal Europos Sąjungos nustatytą kvotų planą migrantų priimti negali.

K. Šymanskis sakė, kad po teroristinių išpuolių Paryžiuje jis nematąs politinių galimybių šiam planui įgyvendinti ir pabrėžė, kad būsimoji Lenkijos vyriausybė nepritaria įsipareigojimui priimti ES Lenkijai skirtą dalį pabėgėlių.

„Išpuoliai parodė, kad būtina kruopščiai peržiūrėti Europos migrantų krizės politiką“, – sakė ministras.

Spaudoje jau pasirodė pranešimų, kad vienas ar du teroristai, dalyvavę Paryžiaus žudynėse, identifikuoti, kaip į Europą neseniai įsibrovę migrantai („pabėgėliai“) iš Sirijos.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

4 komentarai

 1. Pikc:

  Čia vienas iš tų atvejų, kai “priešas – bet žaviuosi”. Deja, panašu, kad bus “savas – bet šlykščiuosi”. Nebent valdžiagyviai per stebuklą ateitų į protą… Nea, neateis… 🙂

 2. dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  “Spaudoje jau pasirodė pranešimų, kad vienas ar du teroristai, dalyvavę Paryžiaus žudynėse, identifikuoti, kaip į Europą neseniai įsibrovę migrantai („pabėgėliai“) iš Sirijos.”
  O ka keicia tai, kad kiti terorisktai buvo isibrove anksciau? Kodel jie visi turetu isibrauti kartu? Cia kaip vezines lasteles siekia pasklisti po visa Europa, o Europa kaip atsako: “EP pirmininkas grasina panaudoti jėgą prieš šalis nepritariančias pabėgėlių kvotų įvedimui (video)”

 3. Juozas:

  Nu, trūksta tiems lenkams visiško Petro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė