Per mažiau nei parą tauragiškis tikisi nueiti 130 km (0)

Asmeninė nuotr.

Asmeninė nuotr.

Saulius Bagdonas iš Tauragės sieks greito žygiavimo Lietuvos rekordo. Tą jis žada padaryti lapkričio 28-ą dieną. O dabar vyksta intensyvios treniruotės.

Per 20 valandų jis tikisi nužingsniuoti 130 km ir pasiekti Kauno Laisvės alėją.

S. Bagdonas tinklapiui lrt.lt sako, kad paskutiniai 20–30 km bus tarsi iš baisiausio siaubo filmo, tad teks protingai paskirstyti jėgas. Tiesa pernai jis jau buvo nuėjęs 100 km per rekordiškai trumpą laiką – 13 val. 50 min.

Tauragę palikti sportininkas žada 11 valandą, o Kaune turėtų buti būti 8–9 val. ryto, kai žmonės keliaus į darbus. Kauniečiai žada pasitiks su dviračiais, likus keliolikai kilometrų iki Kauno. Likus 15–20 km iki finišo lydės Lietuvos šiaurietiško ėjimo asociacijos prezidentas Laimontas Rakauskas.

Pasirinktas maršrutas Panemunės keliu iki Kauno ne tik, kad trumpesnis, nei iki Vilniaus, bet ir dėl vaizdingų vietovių.

Lydės visą kelią aktyvaus turizmo organizacija „Aktyvi Tauragė“, kuri palaikys, turės maisto ir vandens. Su savimi ėjikas negali neštis jokio papildomo gramo.

S. Bagdonas nesustos pavalgyti ar atsigerti, jam energetinis šokoladas ir gėrimai bus paduodami per langą. Jei stoviniuotų, atšaltų raumenys – to sau atletas negali leisti.

Ateities planus ėjikas nedrąsiai vardija, bet užsimena, kad norėtų apeiti aplink Lietuvą – 1200 km per 25 dienas. To dar niekas nėra padaręs. 25 dienas eitų po 50 km.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė