Nacionalinio Kauno dramos teatro scenoje – asmenys su intelekto negalia ir profesionalai (video) (0)

I. Jarusevičiūtės nuotr.

I. Jarusevičiūtės nuotr.

Nacionalinio Kauno dramos teatro scenoje lapkričio 12 d. bus galima išvyksti du šokio spektaklius – premjerą „Prisilietimas“ ir spektaklį „Apollo“.

Šokio spektaklis „Prisilietimas“ yra socialinio meno projekto „Šokio laboratorija“ kūrybinis rezultatas. Projekte dalyvauja profesionalūs šokėjai, negalią turintys asmenys ir jaunimas. Projektas siekia skatinti bendradarbiavimą tarp socialinės atskirties grupių, jaunimo ir profesionalių menininkų, kelti meno ir kokybiškos meninės veiklos prieinamumo klausimą.

Šokio spektaklyje „Prisilietimas“ gilinamasi į žmonių komunikacijos temą. Ar prigimtiniai žmonių skirtumai yra priežastis nesuprasti vieniems kitų? „Prisilietimas yra kitų ir savęs pažinimo ir bendrystės pajautimo sąlyga. Prisilietimas yra žodis, veiksmas, žvilgsnis, klausimas ir atsakymas – visa tai, kas sklendžia sieja žmones gyvenimo situacijose. Kartais vienas vienintelis kito prisilietimas gali suvirpinti mūsų būties suvokimą – tuomet gali save ne tik vien į save riestais nagais – imantį, perkantį, skubantį. Prisilietimas yra dalijimasis savimi, paprastas ir jautrus buvimas savimi su kitu,“ – sako choreografė Asta Brilingienė.

Projekto partneris – Kauno šokio teatras „Aura“ renginyje pristatys šokio spektaklį „Apollo“. Muzika – Igorio Stravinskio. Choreografė Birutė Letukaitė.

Du šokio spektaklius – premjerą „Prisilietimas“ ir „Apollo“ galima išvyksti Nacionaliniame Kauno dramos teatro „Rūtos“ salėje (Laisvės al. 71, Kaunas), 2015 m. lapkričio 12 d. 17:30 val. Renginio trukmė – 1:30 val. Renginys nemokamas.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė