Kodėl didžioji dalis migrantų iš Sirijos Murmanske perka dviračius? (0)

BBC nuotr.

BBC nuotr.

Šimtai migrantų kerta Rusijos ir Norvegijos sieną, važiuodami dviračiu. Jie surado būdą, kaip lengviau patekti į Europą, nerizikuojant plaukti per Viduržemio jūrą.

Šią sieną Arktyje neleidžiama kirsti pėsčiomis, todėl suklestėjo dviračių prekybos verslas Rusijos pusėje. Migrantai pasinaudoja šia transporto priemone pačiame pasienio ruože, kai reikia nuvažiuoti kiek daugiau, nei 100 metrų.

Dažnai migrantai gauna vaikiškus dviračius, todėl suaugęs žmogus atrodo keistai.

Vienas migrantas iš Sirijos BBC papasakojo, kaip tai vyksta. Pagal Rusijos įstatymus, negalima sienos kirsti pėsčiomis, o Norvegijos įstatymai neleidžia vairuotojui vežti keleivių, be tinkamų dokumentų.

Kalbinamas migrantas atskleidė, kad dviratį pirko už 200 dolerių. Į šia kainą įeina ir kelionė iki pasienio. Tai – savotiškas paketas.

Pervažiavus sieną, dviračiais atsikratoma, nes juos jau ima vežti autobusais. Norvegijos pasienio darbuotojams tenka surinkti daugybę paliktų dviračių.

Migrantams jau statomos stovyklos Kirkeneso mieste Norvegijoje. Vietinė valdžia mano, kad pabėgėlių srautas tik didės. Vien spalio mėnesį į Norvegiją šiuo keliu pateko virš 1000.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė