Kariai dėkoja Lietuvos žmonėms už paramą (2)

kam.lt, V. Džiavečkos nuotr.

kam.lt, V. Džiavečkos nuotr.

Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas karių vardu dėkoja Lietuvos žmonėms, už kurių pervestas lėšas planuojama Lietuvos kariams nupirkti kolimatorinių (optinių) taikiklių automatiniams ginklams ir naktinio matymo prietaisų.

„Lietuvos žmonės gali didžiuotis, kad turi profesionalią ir patikimą kariuomenę. Todėl noriu padėkoti visiems žmonėms, kurie remia ir prisideda prie jos stiprinimo įvairiais būdais – ar palaikydami, ar savanoriškai atlikdami karo tarnybą, ar paremdami finansiškai. Mūsų šalies saugumą užtikrina tvirta kariuomenės ir visuomenės vienybė“,– sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

Šiais metais už 2014 m. mokestinį laikotarpį 6862 gyventojai skyrė pajamų mokesčio dalį Lietuvos kariuomenei. Pernai tokius prašymus teikė 977 gyventojai. Už skirtas lėšas buvo nupirkta 30 šarvinių liemenių. Vienos tokios liemenės kaina apie 1300 eurų. Jas vilki nacionalinių greitųjų pajėgų kariai iš Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo bataliono ir Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono kariai.

Prie krašto saugumo stiprinimo finansiškai gali prisidėti fiziniai ir juridiniai asmenys, skirdami tikslinę paramą Lietuvos kariuomenei, Krašto apsaugos ministerijai, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijai ir Vytauto Didžiojo karo muziejui.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

2 komentarai

  1. Ainis:

    Joooo dėkoja tas, kuris ankstesnėje kadencijoje 2008m rugsėjo 16 (praėjus tik mėnesiui (2008,08,08) po Rusijos agresijos Gruzijoje atsisakė šauktinių) dėkoja už tai ką turėtų daryti Jis ir valstybė – tai yra aprūpinti kariuomenę materialiai. Ta jo padėka skamba mažų mažiausiai nenuoširdžiai.

    • JUOZAS:

      pritariu. Tai vienas iš didžiausių kariuomenės griovėjų . Tas faktas, kad buvo sunaikinta šauktinių kariuomenė- dar ne viskas pasakyta. Buvo sunaikinta brangiai kainavusi infrastruktūra, kuri galėtų greitai priimti didesnį kiekį kariškių( ir nesvarbu – šauktinių ar mums draugiškų šalių kariškių) . Dabar vėl kišami milijonai tai infrastruktūrai atkurti, bet, dėmesio! – po 5 metų tą infrastruktūrą vėl siūloma sunaikinti ! O tai vėl pavogti milijonai iš Lietuvos piliečių kišenės . Yra dar vienas grobstymo itin stambiu būdu metodas -kai sistema kuriama laikinai, ji gali būti kuriama tik dėl akių, simboliškai, o pinigai pavagiami avansu. Aišku, jei turėtume tikras spec.tarnybas, neleistų to padaryti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė