Įsigalioja griežtesni reikalavimai Lietuvoje norintiems gyventi užsieniečiams (0)

logoNuo šiol užsieniečiai, prašantys leidimo gyventi Lietuvoje, turės pateikti valstybių, kuriose lankėsi ar gyveno pastaruosius dešimt metų iki atvykimo į Lietuvą, sąrašą.

„Įsakyme įtvirtinta nuostata, kad pateikiant užsieniečio prašymą išduoti leidimą (išskyrus atvejus, kai užsienietis turi galiojantį leidimą laikinai gyventi ir yra deklaravęs gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje), turi būti pateiktas užsienio valstybių, kuriose per pastaruosius 10 metų iki atvykimo į Lietuvos Respubliką užsienietis lankėsi ir (ar) gyveno, sąrašas. Jeigu pateikiamas užsieniečio prašymas pakeisti leidimą ar prašymas išduoti leidimą, kai užsienietis turi galiojantį leidimą laikinai gyventi ir yra deklaravęs gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje, turi būti pateikiamas užsienio valstybių, kuriose užsienietis lankėsi ir (ar) gyveno turimo leidimo laikinai gyventi galiojimo laikotarpiu, sąrašas. Prireikus Migracijos departamento ar migracijos tarnybos prašymu užsienietis pateikia sąrašą už ilgesnį laikotarpį“, – rašoma Migracijos departamento pranešime.

Pabėgėliams nebus taikoma, nes jiems bus pabėgėlio statusas suteiktas, tačiau jų gyvenimo istorija bus tiriama ne mažiau.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė