Vilniaus viešajame transporte jau skamba pranešimai ir anglų kalba (0)

Kuriant patrauklesnį miestą turistams, sostinės viešajame transporte svečiams aktuali transporto informacija nuo spalio 15 dienos pradėta skelbti ir anglų kalba, rašoma Vilniaus savivaldybės pranešime.

Vilniaus sav. nuotr.

Vilniaus sav. nuotr.

Periodiškai skambančiu garsiniu įrašu viešojo transporto stotelėse iš užsienio atvykę svečiai sveikinami anglų kalba: „Sveiki atvykę, mieli miesto svečiai! Džiugu, kad savo kelionei pasirinkote viešąjį Vilniaus miesto transportą. Maloniai primename aktyvinti savo bilietą. Daugiau informacijos apie viešojo transporto sistemą ir jūsų keliones rasite interneto svetainėje www.vilniutransport.lt“.

„Iki šiol Vilniuje besilankantiems užsienio svečiams stigo informacijos apie tai, kaip naudotis viešuoju transportu, nes lietuviškai skambantys įrašai jiems nieko nesako, todėl įgarsinome pranešimą ir anglų kalba, kuriame primename apie bilietų aktyvinimą ir galimybę planuoti kelionę internete“, – teigia SĮ „Susisiekimo paslaugos“ l. e. p. direktorė Modesta Gusarovienė.

Pasak M. Gusarovienės, daugelyje Europos sostinių tokie ir panašūs informaciniai pranešimai turistams yra įprasti. Informacinių pranešimų lietuvių kalba jie nepakeis, o stotelių pavadinimai ir toliau skelbiami lietuvių kalba.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė