Tautininkai surengs eiseną prieš masinę imigraciją (52)

Tautininkai | Alkas.lt, N.Balčiūnienės nuotr.

Tautininkai | Alkas.lt, N.Balčiūnienės nuotr.

Spalio 17 d., šeštadienį, 19 val., Kaune, tautininkai žada surengti protesto akciją prieš masinę imigraciją ir Europos sąjungos (ES) Lietuvai ir kitoms ES valstybėms diktuojamas priverstines pabėgėlių kvotas.

Tautininkų sąjungos (TS) pranešime žiniasklaidai rašoma, kad  Spalio 17 d. 19 val. nuo Kauno Įgulos bažnyčios (Soboro) pajudės protesto dalyvių eiseną, kuri tęsis iki Vienybės aikštės.

„Tautininkų Sąjunga, Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga ir nepriklausomi visuomenininkai kviečia visus neabejingus piliečius, kurie nesutinka su pabėgėlių kvotomis ir pasisako prieš masinę imigraciją, prisijungti prie jaunatviškos akcijos. Renginio pradžioje bus sakomos kalbos, eisenos metu bus skanduojami aštrūs šūkiai, naudojama pirotechnika ir išreikštas aktyvus nepasitenkinimas parsidavėliškai vyriausybės politikai“, – rašoma TS pranešime.

„Tegul šiandien sproginėja pirotechnika taikiose eitynėse, gal ji atbaidys tuos, kurie atvykę galėtų sprogdinti užtaisus viešajame transporte, deginti automobilius, pjaustyti galvas taikiems gyventojams ar prievartauti merginas už tai, kad jos nenešioja burkos…“, – sako pagrindinis protesto akcijos rengėjas TS pirmininkas Julius Panka.

Pasak J. Pankos, Lietuvos piliečiai turi teisę patys spręsti, ar nori priimti atėjūnus ar ne. „Valstybės prioritetas turėtų būti emigravusių savo piliečių susigrąžinimas. Pinigai, skirti „pabėgėliams“, turėtų būti panaudoti skurstantiems tautiečiams remti ir gerovės kūrimui Lietuvoje.  Dauguma „pabėgėlių“ tėra ekonominiai migrantai, tarp kurių yra teroristų, galinčių pakliūti ir į mūsų šalį. Šių imigrantų integruoti nepavyks, nes jų kultūra ir gyvenimo būdas labai skiriasi nuo mūsiškio“, – įsitikinęs TS pirmininkas.

Praeitą mėnesį tautininkai ir kiti visuomenininkai surengė akciją „Ačiū, Tau, Vengrija!“ kuria palaikė tvirtą Vengrijos Respublikos valdžios poziciją per šios šalies sienas į ES plūstančių nelegalių migrantų atžvilgiu.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė