Paaiškėjo trys geriausi Kauno mokytojai (0)

kauno sav. nuotr.

kauno sav. nuotr.

Tarptautinės mokytojo dienos proga apdovanoti geriausi Kauno pedagogai. Šįmet įvertinimo sulaukė istorijos mokytojas Domas Bogusevičius, muzikos mokytojas Ksaveras Plančiūnas ir pradinių klasių mokytoja Ingrida Žemantauskienė.

Už kūrybingą vadovavimą, kompetenciją ir puikius mokinių rezultatus tai pat apdovanotas Jono Pauliaus II-ojo gimnazijos direktorius Liudvikas Lokušius, kuriam įteiktas burmistro J. Vileišio žalvarinis medalis.

Kauno technologijos universiteto gimnazijos istorijos mokytojas ekspertas Domas Bogusevičius apdovanotas už aktyvų ir kūrybišką pedagoginį darbą diegiant dalykines ir metodines naujoves, dalyvavimą įvairiuose projektuose, konkursuose, olimpiadose, visuomeninėje veikloje, geranorišką bendradarbiavimą, pagalbos teikimą kolegoms mieste ir šalyje.

Ksaveras Plančiūnas, Kauno berniukų chorinio dainavimo mokyklos berniukų ir jaunuolių choro „Varpelis“ meno vadovas ir muzikos mokytojas ekspertas įvertinimo sulaukė už nuoseklią kūrybinę veiklą profesionaliai įgyvendinant tarptautinius chorinės muzikos projektus.

Trečiasis apdovanojimas įteiktas Ingridai Žemantauskienei. Kauno humanitarinės pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojai metodininkei, už nuoseklų gabių mokinių ugdymą, inovatyvių ugdymo formų plėtotę ir gerosios pedagoginės patirties sklaidą. Dar 58 kūrybingai dirbantiems mokytojams Kauno meras įteikė padėkos raštus ir šventines dovanas.

„Jūsų profesija yra pati atsakingiausia ir daugiausiai įtakos tolimesniam jauno žmogaus gyvenimui turinti profesija. Jūs kiekvieną dieną dalinatės atsakomybe už kiekvieną klasėje sėdintį vaiką su jo tėveliais, seneliais ir artimaisiais. Leiskite padėkoti už jūsų atsidavimą ir kantrybę“, – iškilmių metu sakė Kauno meras, visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ lyderis Visvaldas Matijošaitis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė