Rugsėjo 29 d. tautininkai rengia mitingą prieš masinę imigraciją (video) (2)

lietuviu-tautininku-sajunga-baneris1

Alkas.lt nuotr.

Rugsėjo 29 d. 18–19.30 val., Vilniuje, Kudirkos aikštėje prie Vyriausybės rūmų Tautininkų Sąjunga (TS) rengia mitingą prieš masinę imigraciją. TS pranešime spaudai rašoma, kad mitinge bus pristatyta Tautininkų Sąjungos pozicija dėl vadinamųjų pabėgėlių. Taip pat bus pateikti siūlymai kaip į masinės migracijos reiškinį turėtų reaguoti Lietuvos visuomenė. Planuojama, kad mitinge pasisakys TS, Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos ir visuomenininkų atstovai, nepriklausomybės akto signatarai ir kiti neabejingi piliečiai, skambės patriotinė muzika, skanduotės ir šūkiai.

TS pirmininkas Julius Panka sako, kad Tautininkų Sąjunga Lietuvos Respublikos Vyriausybę siūlo užimti tvirtą poziciją pasisakant prieš kolonistų kvotas. Jo nuomone tokios laikysenos pavyzdžiu galėtų būti Vengrijos vyriausybė. „Būtent Vengrijos valdžia nežiūrint milžiniško isteriškų ES klapčiukų spaudimo ir įniršusių nelegalų agresijos tvirtai pasakė, kad ji netaps tiltu naujiesiems Europos kolonistams“, – sako J. Panka.

Pasak J. Pankos, jei kitos ES valstybės, ypač Vokietija ir ES institucijos, būtų laiku pasakę, kad Europa nesutinka tapti kolonija milijonams nelegalių ekonominių migrantų iš Afrikos, Artimųjų Rytų ir Azijos, nebūtų kilusi taip vadinama migrantų krizė, nebūtų skendę vaikai ir moterys.

Tautininkų sąjungos pirmininkas  Julius Pankai | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Tautininkų sąjungos pirmininkas Julius Pankai | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

„Tautininkų Sąjunga, siūlo atkreipti dėmesį, kad didžioji dalis migrantų nėra karo pabėgėliai, taip pat mano, kad tikrieji pabėgėliai turėtų pasirinkti kitą kryptį. Kaip XX amžiaus viduryje Vakarų Europa ir Jungtinės Amerikos Valstijos ištiesė ranką pabėgėliams Raudonojo Maro okupuotos Vidurio ir Rytų Europos, taip dabar karo pabėgėliams iš Sirijos, Libijos ir Irako turėtų pagelbėti turtingos islamiškos šalys – Saudo Arabija, Turkija, Omanas, Jungtiniai Arabų Emyratai, Bahreinas, Kuveitas, Iranas, Kataras ir Jordanija“, – rašoma prieš mitingą TS žiniasklaidai išplatintame pranešime.

Šiame pranešime taip pat skelbiami tautininkų keliami reikalavimai Lietuvos Respubliko vyriausybei. Reikalaujama:
„– kad Vyriausybė ir premjeras Algirdas Butkevičius nebūtų aklais Briuselio nurodymų vykdytojais, bet atstovautų lietuvių Tautai!;
– kad Lietuvos vyriausybė nesityčiotų iš savo piliečių, kurtų gerovę lietuviams Lietuvoje, o ne kolonizuotų mūsų šalį kitos kultūros, religijos ir civilizacijos asmenimis.
– kad lėšos, kurias buvo planuota skirti imigrantams būtų panaudotos emigravusiems lietuviams susigrąžinti.
– kad Lietuvos vyriausybė atšauktų sutikimą priimti daugiau nei 1000 migrantų ir vadinamųjų karo pabėgėlių klausimą spręstų pagal galiojančius Lietuvos įstatymus“.

tautininku-spaudos-konferencija-bns-alkas.lt-a.rasakeviciaus-nuotr-K100

Spaudos konferencija tema „Migrantų krizė: pagalba karo aukoms ar naujoji kolonizacija?“ | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Antiimigracinio mitingo išvakarėse tautininkai surengė spaudos konferenciją tema „Migrantų krizė: pagalba karo aukoms ar naujoji kolonizacija?“, kuriame ir pristatė rugsėjo 29 d. Kudirkos aikštėje prie Vyriausybės rūmų rengiamą mitingą ir savo požiūrį į vadinamą „pabėgėlių krizę“.

Žiūrėkite spaudos konferencijos vaizdo įrašą:

kvietimas-i-mitinga

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė