Rusų dramos teatre įvyks legendinio ukrainiečių aktoriaus O. Gorbunovo ir grupės „Grust pilota“ kūrybinis vakaras (video) (0)

Alexei_Gorbunov_Odessa_wikipedia.org_nuotr

Oleksijus Gorbunovas | wikipedia.org nuotr.

Rugsėjo 27-ąją, sekmadienį, 18 val. Lietuvos rusų dramos teatre legendinis Ukrainos ir Rusijos kino ir teatro aktorius Oleksijus Gorbunovas drauge su savo grupe „Grust pilota“ («Грусть Пилота» – „Lakūno liūdesys“) surengs kūrybinį vakarą, kuriame atliks Bulato Okudžavos, Vladimiro Vysockio, Viktoro Cojaus, Gariko Sukačiovo,  Boriso Grebenščikovo ir kitų bardų kūrybą bei ukrainiečių liaudies dainas,  o taip pat papasakos linksmas, pamokančias, liūdnas ir kitokias įdomias istorijas apie savo aktoriaus darbą iš kino ir teatro gyvenimo.

O. Gorbunovas gimė 1961 metais Kijeve. 1984 metais baigė Kijevo I. Karpenkos–Karo valstybinį teatro meno institutą ir tais pačiais metais debiutavo pagrindiniu muitininko vaidmeniu Vladimiro Popkovo nuotykių filme „Nežymėtas krovinys“.

Jis išgarsėjo juokdario Šiko vaidmeniu televizijos seriale „Grafienė de Monsoro“. Vaidino kriminaliniuose serialuose „Kamenskaja“, „Tureckio maršas“, „Buržujaus gimtadienis“. A. Gorbunovas  rengė ir vedė Ukrainos televizijos laidas, dirbo didžėjumi Kijevo radijo stotyse ir klubuose.

No 1984 m. O. Gorbunovas sukūrė 134 vaidmenų Ukrainos, Rusijos ir užsienio kino studijų kino ir TV filmuose, tokiuose kaip Olesio Jančiuko„Badmaris-1933“ (1991), Filipo Jankovskio „Valstybės patarėjas“ (2005), Nikitos Michalkovo „12“ (2007),  Valerijaus Todorovskio „Stiliagos“ (2008), Fiodoro Bondarčiuko utopinėje veiksmo fantazijoje „Gyvenama sala“ (2008), Aleksejaus Učitelio „Kraštas“ (2010), Andrejaus Kavuno „Šerlokas Holmsas“ (2013), Achtiomo Seitablajevo „Chaitarma“ (apie Stalino Ukrainos totorių ištrėmimą iš Krymo 1944-aisiais; 2013), prancūzų režisieriaus Eriko Rošo (Éric Rochant) tileryje „Agentų žaidimai“ (2013) Jegoro Baranovo „Skėriai“ (2014), šiuo metu filmuojasi Ukrainos seriale „Gvardija“:

Visą O. Gorbunovo filmografiją galite rasti ČIA.

Po Krymo okupacijos O. Gorbunovas atsisakė filmuotis Rusijoje ir savo tolesnę aktoriaus kūrybą paskyrė savo gimtinei Ukrainai.

Per pirmąją savo viešnagę Lietuvoje aktorius buvo atviras: „Esu tikras kijevietis, užaugau Kijeve, mokiausi Kijeve, visas mano gyvenimas susijęs su Kijevu, bet dirbau Maskvoje, ir, beje, niekada apie Maskvą ir Rusiją blogai nekalbėjau, nes tai antroji mano tėvynė. Mano tėvas iš Altajaus, visi mano pusbroliai ir pusseserės gyvena Altajuje, todėl man šis karas dar skausmingesnis, nes aš tarsi perpjautas ir perpjautas per širdį, lygiai perpus: mama – ukrainietė, tėvas – iš Rusijos, aš pats – kijevietis“.

Šiuo metu O. Gorbunovas garsina ruso fotografo Sergejaus Loikos, praleidusio penkias paras Rusijos samdinių bombarduojamame Donecko aerouoste, ką tik išleistą knygą „Oro uostas“.

Daugiau apie šį aktorių ir jo pilietinę-meninę veiklą žiūrėkite LRT laidoje „Rusų gatvė“ ČIA (nuo 6.13 min).

Bilietai parduodami teatre ir internete.

Vakaro trukmė: 1 val. 30 min.Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


rsz_gorbunovo_afisa

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė