Laikinai sustabdyta veikla kelionių organizatoriui „Ditmos projektai ir ko“ (0)

574842_10151848460195166_1530809914_nValstybinis turizmo departamentas (toliau – VTD) š. m. rugsėjo 22 d. atliko kelionių organizatoriaus (toliau – KO) VšĮ „Ditmos projektai ir ko“ neplaninį patikrinimą.

Kadangi KO laiku nepateikė informacijos apie pasikeitimus savo veikloje, vadovaujantis Turizmo įstatymu, kelionių organizatoriaus pažymėjimas rugsėjo 23 d. buvo sustabdytas 10 darbo dienų, prašant pateikti informaciją apie veiklą ir prisiimtus įsipareigojimus turistams iki š.m. spalio 6 d. Kelionių organizatoriaus pažymėjimo sustabdymo metu KO negali prisiimti naujų įsipareigojimų ir privalo įvykdyti jau prisiimtus įsipareigojimus.

VTD šiai dienai nėra gavęs turistų pretenzijų ar kitų skundų dėl KO ,,Ditmos projektai ir ko“ veiklos.

VTD žiniomis, Klaipėdos savivaldybės ir Panevėžio gimnazijos atstovams minėtasis KO sugrąžino įmokėtas sumas, šie asmenys pretenzijų KO VšĮ ,,Ditmos projektai ir ko“ neturi.

Kelionių organizatoriaus ,,Ditmos projektai ir ko“ veikla apdrausta Turizmo įstatyme numatytai 43 443 eurų sumai.

Kelionių organizatoriaus VšĮ ,,Ditmos projektai ir ko“ veiklos tęstinumo klausimas bus sprendžiamas 10 darbo dienų bėgyje, jam pateikus prašomą informaciją.

Nepavykus tiesiogiai susiekti su kelionių organizatoriaus, prisiėmusiu įsipareigojimus darbuotojais, turistų prašome kreiptis į VTD Turizmo veiklos priežiūros skyrių.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė